top

Coleman Śpiwory dla dzieci

Coleman Śpiwory dla dzieci przygotowane z największą dbałością o szczegóły. Podczas biwaków i letnich wyjazdów pod namioty niezwykle ważne jest zapewnienie najmłodszym turystom odpowiedniego wypoczynku.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Śpiwory dla dzieci Coleman to maksymalna wygoda

Śpiwory dziecięce są przygotowywane z taką samą dbałością o detale, jak modele dla dorosłych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz ocieplin również najmłodsi turyści mogą się cieszyć wysoką jakością wykonania oraz świetnymi właściwościami użytkowymi śpiworów. Możliwość wyboru spośród modeli kopertowych i typu mumia, pozwoli świetnie przygotować się zarówno na najcieplejsze, jak i nieco chłodniejsze noce. Te pierwsze zapewnią dziecku więcej swobody ruchów, co będzie szczególnie cenne podczas pierwszych noclegów pod namiotem. Te drugi z kolei lepiej osłonią małego turystę przed niską temperaturą. Marka Coleman śpiwory śpiwory dla dzieci projektuje bazując na materiałach i rozwiązaniach wykorzystywanych w tradycyjnych modelach. To właśnie dlatego zapewniają one bardzo dobrą izolację i wygodę użytkowania. Śpiwory dziecięce można łatwo spakować, przez co nie zajmują dużej ilości miejsca w plecaku.

Maksymalne ciepło w śpiworach dla dzieci Coleman

W większości dziecięcych śpiworów tego producenta zastosowano syntetyczną ocieplinę Coletherm. Jest ona z powodzeniem użytkowa w modelach przygotowanych dla dorosłych. Zapewnia bardzo dobre właściwości izolacyjne przy stosunkowo niewielkiej wadze. Poza tym jest odporna na wilgoć i stosunkowo szybko wysycha, dzięki czemu śpiwór po zamoczeniu w czasie niepogody będzie szybko gotowy do ponownego użytku. Śpiwory dla dzieci Coleman posiadają też inne elementy skutecznie zabezpieczające przed szybką utrata ciepła. Wybrane modele wyposażono w dobrze dopasowane do głowy kaptury. Dzięki ściągaczom ze stoperem można je idealnie dopasować do głowy. Ponadto zamki zostały skonstruowane w taki sposób, aby nie zacinały się i nie przepuszczały większej ilości ciepła na zewnątrz.

Śpiwory dla dzieci Coleman kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór różnych wersji kolorystycznych śpiworów. Swój ulubiony model znajdą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Gwarantuje to, że nawet najbardziej wymagająca pociecha wybierze model, który przypadnie jej do gustu. Projektanci Coleman śpiwory dla dzieci tworzą z równym zaangażowaniem, co pozostały ekwipunek turystyczny. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas wakacyjnych wyjazdów i wypraw z całą rodziną.

Sprawdź też pozostałe produkty Coleman

Namioty turystyczne Coleman Śpiwory Coleman Wyprzedaż Coleman