Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Liny wspinaczkowe Black Diamond

Liny wspinaczkowe Black Diamond charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. To niezbędny element wyposażenia zarówno w górach, jak i w skałach.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -25%
  Lina Black Diamond 9.4 mm 60 m - gold
  Lina Black Diamond 9.4 mm 60 m - gold
  Cena promocyjna 516,75 zł Cena regularna 689,00 zł
 2. -25%
  Lina dynamiczna Black Diamond 9,9 mm Rope 70m - dual blue
  Lina dynamiczna Black Diamond 9,9 mm Rope 70m - dual blue
  Cena promocyjna 509,25 zł Cena regularna 679,00 zł
 3. -25%
  Dynamiczna lina Black Diamond 8,9 mm Dry Rope 70m - ultra pink
  Dynamiczna lina Black Diamond 8,9 mm Dry Rope 70m - ultra pink
  Cena promocyjna 711,75 zł Cena regularna 949,00 zł
 4. -25%
  Lina Black Diamond 7,0 mm Dry Rope 60m x2 - yellow/aqua blue
  Lina Black Diamond 7,0 mm Dry Rope 60m x2 - yellow/aqua blue
  Cena promocyjna 1 033,50 zł Cena regularna 1 378,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Liny wspinaczkowe - Black Diamond to wysoka jakość

Marka Black Diamond to jeden z wiodących producentów sprzętu wspinaczkowego na świecie. Jego logo jest dobrze znane przez wszystkich wspinaczy. Jednoznacznie kojarzy się z najwyższej jakości ekwipunkiem wspinaczkowym. Obecnie oferta marki jest na tyle szeroka, że obejmuje niemal wszystkie elementy szpeju. Wśród nich możemy również znaleźć liny wspinaczkowe Black Diamond. To jeden z najważniejszych elementów w systemie asekuracyjnym. Liny są bowiem narażone na duże przeciążenia, ciężkie warunki użytkowania i wreszcie na stopniowe zużycie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że warto wybrać markową line, która nie tylko spełnia odpowiednie normy wytrzymałości, ale również posiada wyśmienite cechy użytkowe i charakteryzuje się wysoką żywotnością. Modele marki Black Diamond to liny, które są łatwe w prowadzeniu, a jednocześnie odznaczają się trwałością, dzięki czemu posłużą nam jeszcze dłużej.

Zróżnicowane liny wspinaczkowe Black Diamond

Wśród lin BD dostępne są bardzo zróżnicowane modele. W zależności od tego jaki rodzaj wspinaczki uprawiamy, możemy dobrać do niego idealną linę. Liny połówkowe i bliźniacze to doskonały wybór do wspinaczki górskiej, podczas której liczy się maksymalne bezpieczeństwo. W modelach tych najczęściej stosowana jest pełna impregnacja rdzenia i oplotu. Tak przygotowane liny wspinaczkowe Black Diamond wyśmienicie spisują się w trudnych warunkach pogodowych. Nie nasiąkają wodą tak szybko jak ich tradycyjne odpowiedniki, zachowując optymalne właściwości niezależnie do pogody. W ofercie znajdują się też liny dynamiczne do wspinaczki sportowej i skałkowej. Wśród nich znajdziemy zarówno bardzo wytrzymałe i trwałe modele do codziennego użytkowania i treningów, jak i takie, w których priorytetem było utrzymanie jak najniższej wagi. Niezależnie od tego czy wspinasz się latem czy zimą, dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspinaczką czy jesteś już doświadczonym wspinaczem, marka BD z pewnością zapewni Ci odpowiednie liny.

Black Diamond – liny wspinaczkowe kupisz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy niezwykle szeroki wybór lin wspinaczkowych BD. Oferowane model charakteryzują się łatwym prowadzeniem oraz wysoką wytrzymałością. Zapewniamy zarówno cieńsze liny o obniżonej wadze, jak i grubsze, oferujące większą pewność w trakcie asekuracji przez mniej doświadczone osoby. Liny wspinaczkowe BD to świetny wybór zarówno na letnie wyjazdy w skały, do wspinaczki górskiej, lodowej, a także na codzienne treningi na panelu.

Sprawdź również pozostały sprzęt wspinaczkowy!

Kaski wspinaczkowe Uprzęże wspinaczkowe Ekspresy wspinaczkowe Karabinki wspinaczkowe Liny wspinaczkowe