top

Termosy Obiadowe

Termosy obiadowe to idealne rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy masz ochotę na ciepły posiłek, jednak nie masz warunków do jego przygotowania. Termos na zupę i żywność będzie optymalnym wyborem, który zagwarantuje ciepły posiłek, nawet podczas spędzania czasu w plenerze.
56
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 56

Strona
na stronę
  1. -20%
    Termos Esbit Food Jug 0,5 l - black
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 56

Strona
na stronę

Termosy obiadowe — ciepły posiłek w górach to podstawa!

Ciepły posiłek w ciągu dnia pozwala szybko zregenerować siły i zyskać nieco energii na kolejne wyzwania. Niestety nie zawsze mamy możliwość przygotowania ciepłego dania. Szczególnie jeśli jesteśmy w trakcie wycieczki na górskim szlaku, czy podczas dnia wypełnionego pilnymi obowiązkami. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą termosy obiadowe. To nie tylko oszczędność czasu, ale również miejsca w plecaku. Klasyczne modele są z chęcią wybierane do codziennego użytkowania, jak i aktywności w górach.

Nowoczesny food jug ze względu na swoją szczelną konstrukcję sprawdzi się doskonale zarówno podczas przenoszenia dań, jak i płynów. Wybrany przez ciebie model będzie więc mógł służyć również, jako termos na zupę. Nowoczesne konstrukcje są jednak nie tylko praktyczne, ale mogą również być przyjemne dla oka. Szeroki wybór kolorów i pojemności sprawi, że każdy z nas znajdzie idealny model dla siebie.

Idealne na każdy posiłek — termosy na zupę i żywność

Termosy obiadowe czołowych marek charakteryzują się świetnymi właściwościami izolacyjnymi. Te sprawiają, że posiłek pozostaje ciepły nawet po wielu godzinach od jego przyrządzenia. Czołowi producenci termosów na żywność stosują konstrukcje oparte o podwójne ścianki. Próżnia między nimi zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne i pozwala długo utrzymywać pożądaną temperaturę posiłków. Większość modeli wyposażana jest ponadto w poręczne kubki lub miski. Dzięki nim możemy liczyć na wygodne spożycie posiłku w każdym miejscu — w biurze, parku czy na turystycznym szlaku. Dzięki nim cały zestaw obiadowy jest bardzo kompaktowy i zajmuje mało miejsca w plecaku czy torbie.

Charakterystyczną cechą, odróżniającą termosy na żywność od tych przeznaczonych tylko na napoje, jest znacznie szerszy dostęp do zawartości. Większy otwór nie tylko ułatwia wkładanie i wyciąganie jedzenia, ale również pozwala na łatwiejsze mycie wnętrza, dzięki czemu utrzymanie termosu w czystości jest jeszcze łatwiejsze. Największe termosy obiadowe są wyposażane w dodatkowe uchwyty lub paski pozwalające wygodniej przenosić pełny termos. Model obiadowy to także doskonały termos na zupę, jego szczelna konstrukcja świetnie sprawdzi się bowiem podczas przenoszenia płynnej zawartości.

Kupuj termosy obiadowe w sklepie internetowym 8a.pl

Zapewniamy szeroką ofertę produktów czołowych marek outdoorowych. Znajdziecie więc u nas termosy obiadowe Esbit czy Primus. Wśród dostępnych modeli każda osoba znajdzie termos idealnie dopasowany do swoich potrzeb. W górskim sklepie internetowym 8a.pl dostępne są zarówno nieduże termosy obiadowe o pojemności 0,5 litra, jak i większe, mieszczące ponad 2 litry jedzenia. Dzięki temu odpowiedni produkt dla siebie znajdzie zarówno osoba korzystająca z termosu na co dzień w pracy, która potrzebuje go na jeden ciepły posiłek, jak i turyści przemieszczający się po szlakach w większej grupie. Termosy obiadowe to niezwykle wszechstronne wyposażenie, którego nie może zabraknąć w domu żadnej aktywnej osoby. Niezależnie od tego czy zapowiada się pracowity dzień, czy też całodzienna wycieczka górskim szlakiem, termos na zupę lub gorące danie sprawia, że zawsze możesz liczyć na ciepły posiłek.