top

Termosy Obiadowe

Termosy obiadowe to idealne rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy masz ochotę na ciepły posiłek, jednak nie masz warunków do jego przygotowania. Termos na żywność będzie optymalnym wyborem, który zagwarantuje gorące jedzenie.
50
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 50

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 50

na stronę

Termosy Obiadowe

Ciepły posiłek w ciągu dnia pozwala szybko zregenerować siły i zyskać nieco energii na kolejne wyzwania. Niestety nie zawsze mamy możliwość przygotowania ciepłego dania, szczególnie jeśli jesteśmy w trakcie wycieczki na górskim szlaku, czy podczas dnia wypełnionego pilnymi obowiązkami. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą termosy obiadowe. To nie tylko oszczędność czasu, ale również miejsca w plecaku. Klasyczne modele są z chęcią wybierane do codziennego użytkowania. Masz ochotę na ciepły posiłek w pracy lub na uczelni? Chętnie wybierane na trasy turystyczne, kiedy z powodzeniem zastąpią cały zestaw do gotowania – kuchenkę, kartusz i garnek.

Idealne na każdy posiłek – termosy na żywność

Termosy obiadowe czołowych marek charakteryzują się świetnymi właściwościami izolacyjnymi, które sprawiają, że posiłek pozostaje ciepły nawet po wielu godzinach od jego włożenia. Czołowi producenci termosów na żywność stosują konstrukcje oparte o podwójne ścianki. Próżnia między nimi zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne i pozwala długo utrzymywać wysoką temperaturę posiłków. Większość modeli wyposażana jest ponadto w poręczne kubki lub miski, które pozwalają na wygodne spożycie posiłku w każdym miejscu – w biurze, w parku czy na turystycznym szlaku. Dzięki nim cały zestaw obiadowy jest bardzo kompaktowy i zajmuje mało miejsca w plecaku czy torbie na ramię. Charakterystyczną cechą, odróżniającą termosy na żywność od tych przeznaczonych tylko na napoje, jest znacznie szerszy dostęp do środka. Większy otwór nie tylko ułatwia wkładanie i wyciąganie jedzenia, ale również pozwala na łatwiejsze mycie wnętrza, dzięki czemu utrzymanie termosu w czystości jest jeszcze łatwiejsze. Największe termosy obiadowe są wyposażane w dodatkowe uchwyty lub paski pozwalające wygodniej przenosić pełny termos, a także nalewać zupę, czy wydawać inne jedzenie.

Duży wybór termosów obiadowych w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroką ofertę termosów obiadowych czołowych marek outdoorowych takich jak Esbit czy Primus. Wśród dostępnych modeli każda osoba znajdzie termos idealnie dopasowany do jej potrzeb. W sklepie 8a.pl dostępne są zarówno nieduże termosy obiadowe o pojemności 0,5 litra, jak i większe, mieszczące ponad 2 litry jedzenia. Dzięki temu odpowiedni model znajdzie zarówno osoba korzystająca z termosu na co dzień w pracy, która potrzebuje go na jeden ciepły posiłek, jak i turyści przemieszczający się po szlakach w większej grupie. Termosy obiadowe to niezwykle wszechstronne wyposażenie, którego nie może zabraknąć w domu żadnej aktywnej osoby. Niezależnie od tego czy zapowiada się pracowity dzień, czy też całodzienna wycieczka górskim szlakiem, dzięki termosom obiadowym zawsze możesz liczyć na ciepły posiłek.

Termosy na żywność i popularny sprzęt kempingowy:

Termosy obiadowe Esbit Termosy na jedzenie Prius Termosy na jedzenie Robens Termosy na jedzenie Termosy na napoje
Kubki termiczne Naczynia turystyczne Butelki turystyczne Kuchenki turystyczne Pojemniki na wodę