top

Śpiwory podwójne / dwuosobowe

Śpiwory podwójne są doskonałym rozwiązaniem w czasie dłuższego biwakowania. Zapewniają maksymalną wygodę użytkowania w czasie noclegów pod namiotem. Sprawdź komfort zapewniany przez śpiwory dwuosobowe.
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Wyczyść

Śpiwory dwuosobowe to maksymalna wygoda na kempingu i biwaku.

Poszukujesz najwygodniejszego śpiwora dla par? Masz już dość osobnego spania w ciasnych śpiworach podczas wyjazdów pod namioty? Śpiwory podwójne rozwiążą te problemy w mgnieniu oka - oferują bowiem wygodne spanie dla dwóch osób. Po spakowaniu to jeden pakunek, przez co całość jest wygodniejsza do przenoszenia z samochodu pod namiot. Śpiwory dwuosobowe to idealne rozwiązanie podczas dłuższych dłuższych pobytów na kempingu lub polu namiotowym, kiedy najważniejszy jest komfort. W połączeniu z dużymi, podwójnymi materacami dmuchanymi, śpiwory dwuosobowe pozwolą stworzyć miejsce do spania o poziomie komfortu tak wysokim, jakbyśmy nie opuszczali własnego łóżka

Śpiwory podwójne to niezawodne rozwiązania

Śpiwory dwuosobowe najczęściej mają prostokątny kształt. Można je z łatwością przekształcić w sporą kołdrę, co będzie szczególnie przydatne w czasie silniejszych upałów. Może także posłużyć do zmiany śpiwora w duży koc, którym okryjemy się podczas wieczornego spotkania ze znajomymi przed namiotem, chroniąc się przed wieczornym chłodem. Dla miłośników maksymalnego komfortu przygotowano specjalne śpiwory ze zintegrowanymi poduszkami, oferujące wszystko, czego można potrzebować do wygodnego snu. Stosowane w markowych śpiworach podwójnych materiały cechują się wytrzymałością, a jednocześnie są przyjemne w dotyku, zwiększając wygodę pobytu pod namiotem. W większości modeli za zapewnienie odpowiedniej temperatury odpowiada syntetyczne wypełnienie, które dobrze odgradza od zimna panującego na zewnątrz. Zastosowanie syntetycznej izolacji zapewnia również fantastyczne właściwości użytkowe – nawet po zawilgoceniu śpiwór będzie nadal chronił przed chłodem. Włókna syntetyczne umożliwiają również szybsze schnięcie śpiwora.

Najlepsze śpiwory podwójne kupisz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie przedstawiamy sprawdzone śpiwory podwójne, które wyśmienicie spiszą się w czasie wyjazdów w cieplejszej części roku. To optymalny wybór do dużych namiotów rodzinnych, gdzie zapewnią wyjątkowo komfortowe warunki do spania. Śpiwory podwójne to także wysoka wszechstronność. Z łatwością można je przekształcić w tradycyjną kołdrę, czy używać jako dużego koca. Dostępne są wersje o różnym poziomie docieplenia, dzięki czemu możemy wybrać model idealnie dopasowany do temperatur panujących w czasie naszych wyjazdów. Najcieńsze śpiwory świetnie spiszą się w czasie letnich upałów. Cieplejsze wersje to doskonała propozycja na przejściowe pory roku, kiedy noce są już zdecydowanie chłodniejsze.