top

Okulary rowerowe fotochromowe

Okulary rowerowe fotochromowe to modele z szybkami, która samoczynnie dostosowują stopień przyciemnienia do intensywności światła. Sprawdź wyjątkowe okulary fotochromowe na rower, które zapewnią optymalne widzenie zarówno w słoneczny, jak i pochmurny dzień.
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

Wyczyść

Okulary rowerowe fotochromowe to wysoki komfort użytkowania

Masz już dosyć wybierania jednej z kilku par okularów przed każdym wyjściem na rower? A może męczy Cię ciągłe wymienianie szybek w ulubionych okularach? Optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będą okulary rowerowe fotochromowe, które świetnie spisują się przy zróżnicowanym poziomie oświetlenia. Zamiast z góry decydować, jaki model zabrać na przejażdżkę, okulary samościemniające szybko dopasują się do poziomu oświetlenia. Jak działają okulary na rower fotochromatyczne? Ich soczewki wykonane są ze specjalnych materiałów u na podające na nie promieniowanie słoneczne. Im więcej światła dociera do soczewek, tym bardziej się one przyciemniają. Okulary tego typu same dostosują się do jazdy zarówno zacienionym szlakiem, jak i do warunków panujących na otwartej przestrzeni w słoneczny dzień. Wszystko to bez naszego udziału i bez konieczność zmiany szkieł czy całych okularów, co w przypadku jazdy na rowerze oznacza najczęściej konieczność przerwania jazdy. Okulary rowerowe fotochromowe oferują maksymalny komfort użytkowania, zabezpieczają oczy przed pędem powietrza, a także automatycznie dostosowują się do warunków pogodowych.

Markowe okulary fotochromowe na rower kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór okularów fotochromatycznych dla wszystkich miłośników kolarstwa. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele dla osób preferujących jazdę szosową, jak i dla tych wybierających górskie ścieżki. Stawiamy tylko na najlepsze marki okularów, które gwarantują wysoką jakość wykonania oraz materiałów. Jest to szczególnie ważne w przypadku soczewek fotochromatycznych, które muszą zachowywać odpowiednie parametry w nasłonecznionych warunkach. Poza tym okulary rowerowe fotochromowe wykazują się takimi samymi cechami, jak zwykłe modele. Optymalnie dopasowane ramki oraz kształty soczewek świetnie sprawdzają się we współpracy z kaskiem rowerowym. Z jednej strony optymalnie chronią przed pędem powietrza, a z drugiej oferują wentylację skutecznie przeciwdziałającą szybkiemu parowaniu szkieł. Jeśli poszukujesz wysokiego komfortu oraz wszechstronności w zróżnicowanych warunkach, koniecznie sprawdź nowoczesne okulary fotochromowe na rower!