top

Okulary rowerowe fotochromowe

Okulary rowerowe fotochromowe to modele z szybkami, która samoczynnie dostosowują stopień przyciemnienia do intensywności światła. Sprawdź wyjątkowe okulary fotochromowe na rower, które zapewnią optymalne widzenie zarówno w słoneczny, jak i pochmurny dzień.
20
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę

Okulary rowerowe fotochromowe to wysoki komfort użytkowania

Masz już dosyć wybierania jednej z kilku par okularów przed każdym wyjściem na rower? A może męczy Cię ciągłe wymienianie szybek w ulubionych okularach? Optymalnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będą okulary rowerowe fotochromowe, które świetnie spisują się przy zróżnicowanym poziomie oświetlenia. Zamiast z góry decydować, jaki model zabrać na przejażdżkę, okulary samościemniające szybko dopasują się do poziomu oświetlenia. Jak działają okulary na rower fotochromatyczne? Ich soczewki wykonane są ze specjalnych materiałów u na podające na nie promieniowanie słoneczne. Im więcej światła dociera do soczewek, tym bardziej się one przyciemniają. Okulary tego typu same dostosują się do jazdy zarówno zacienionym szlakiem, jak i do warunków panujących na otwartej przestrzeni w słoneczny dzień. Wszystko to bez naszego udziału i bez konieczność zmiany szkieł czy całych okularów, co w przypadku jazdy na rowerze oznacza najczęściej konieczność przerwania jazdy. Okulary rowerowe fotochromowe oferują maksymalny komfort użytkowania, zabezpieczają oczy przed pędem powietrza, a także automatycznie dostosowują się do warunków pogodowych.

Markowe okulary fotochromowe na rower kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór okularów fotochromatycznych dla wszystkich miłośników kolarstwa. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele dla osób preferujących jazdę szosową, jak i dla tych wybierających górskie ścieżki. Stawiamy tylko na najlepsze marki okularów, które gwarantują wysoką jakość wykonania oraz materiałów. Jest to szczególnie ważne w przypadku soczewek fotochromatycznych, które muszą zachowywać odpowiednie parametry w nasłonecznionych warunkach. Poza tym okulary rowerowe fotochromowe wykazują się takimi samymi cechami, jak zwykłe modele. Optymalnie dopasowane ramki oraz kształty soczewek świetnie sprawdzają się we współpracy z kaskiem rowerowym. Z jednej strony optymalnie chronią przed pędem powietrza, a z drugiej oferują wentylację skutecznie przeciwdziałającą szybkiemu parowaniu szkieł. Jeśli poszukujesz wysokiego komfortu oraz wszechstronności w zróżnicowanych warunkach, koniecznie sprawdź nowoczesne okulary fotochromowe na rower!