top

Buty trailowe Inov-8

Buty trailowe Inov-8 charakteryzują się bardzo niską wagą oraz wyśmienitą przyczepnością. Świetnie sprawdzają się podczas biegania w zróżnicowanym terenie. Obuwie trailowe Inov-8 to modele zarówno do treningów, jak i na zawody.
Zobacz jako Siatka Lista

70 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

70 Produkty

Wyczyść

Buty trailowe Inov-8 — świetny wybór na trudne górskie warunki

Brytyjska marka Inov-8 to jeden z najbardziej wyróżniających się producentów butów do biegania w terenie. Szeroki wybór modeli pozwoli ci znaleźć buty biegowe, których szukasz! Od lekkich modeli startowych, po świetnie amortyzowane produkty na długie wybiegania i codzienne treningi. Buty trailowe Inov-8 to połączenie klasycznego wzornictwa i nowoczesnej technologii. Dzięki temu buty Inov-8 zapewniają maksymalne wsparcie i trakcję w każdych warunkach. Wybierając jeden z modeli brytyjskiej marki, sięgasz po produkt, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i użytkowniczkach.

Szeroki wybór modeli na bieg, który czeka cię w górach

Buty trailowe Inov-8 powstają z myślą o najbardziej zaawansowanych zawodnikach. Dlatego też przygotowuje się je z myślą pod konkretne warunki. W kolekcji marki znajdziesz modele dedykowane bieganiu w grząskim gruncie i błocie (z agresywnymi podeszwami i wysokimi kołkami) jak i takie do biegania po twardym kamienistym terenie. Wyłącznie od ciebie zależy, po który z modeli sięgniesz! Buty posiadają wiele zaawansowanych i autorskich rozwiązań marki. Przewiewne cholewki są chronione wzmocnieniami wykonanymi z TPU. Buty trailowe Inov-8 wyróżniają się na tle konkurencji za sprawą użycia grafenu. Ten dodany do mieszanki gum pozwala na bardzo mocne zwiększenie wytrzymałości podeszwy na ścieranie. Dzięki temu twoje nowe buty biegowe posłużą ci przez setki kilometrów, zapewniając doskonałą trakcję i wsparcie. Buty za sprawą swojej zaawansowanej konstrukcji świetnie trzymają stopę i nie powodują powstawania otarć czy podrażnień skóry.

Sprawdź buty trailowe Inov-8 w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór produktów tej młodej brytyjskiej marki. Przygotowane z myślą o najtrudniejszych zadaniach świetnie spiszą się podczas biegów w wymagającym terenie. Zarówno odzież jak i buty powstają z myślą o biegaczach i biegaczkach. Każdy więc znajdzie u nas coś specjalnie dla siebie. Od ultralekkiej odzieży przeciwwiatrowej po zaawansowane modele butów przygotowanych zarówno na starty w zawodach, jak i codzienne treningi.