top

Z - Pozostali

Kategoria obejmuje produkty mniej znanych producentów lub pojedyncze modele danej marki, które świetnie uzupełnią ekwipunek turystyczny. To niezbędne dodatki do sprzętu turystycznego na trekkingu i kempingu.
48
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 48

na stronę
 1. -12%
  Nowy
  Saszetka odświeżająca Smell Well
 2. -10%
  Chwytotablica T-Wall Crank - orange
 3. -27%
  Sznurówki Barth Round - black
  Sznurówki Barth Round - black
  12,34 zł 16,90 zł
 4. -13%
  Książka Zapisany w Kręgach
  Książka Zapisany w Kręgach
  33,92 zł 38,99 zł
 5. -18%
  Kompas Brunton TruArc 10
  Kompas Brunton TruArc 10
  162,28 zł 197,90 zł
 6. -25%
  Kompas Brunton TruArc 5
  Kompas Brunton TruArc 5
  108,68 zł 144,90 zł
 7. -25%
  Innate Cistern Water Cube 10l
  Innate Cistern Water Cube 10l
  34,43 zł 45,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 48

na stronę

Szeroki wybór akcesoriów turystycznych i wspinaczkowych różnych marek

W kategorii tej znajdują się bardzo zróżnicowane produkty, które doskonale uzupełnią ekwipunek turystyczny. W zimie przydadzą się na pewno ogrzewacze dłoni i stóp Thermopad. W lecie świetnie spiszą się hamaki oraz moskitiery, skutecznie zabezpieczające przed owadami. Wspinacze z pewnością docenią odświeżacze do butów marki Boot Bananas. Liczną grupę akcesoriów stanowią również wkładki do butów zapewniające wygodę na wielokilometrowych trasach. Z kolei pojemniki na wodę to niezbędny dodatek w czasie dłuższego biwakowania w jednym miejscu.

Sklep 8a.pl zapewnia wszystkie dodatki uzupełniające ekwipunek turystyczny

Cały czas dbamy o to, aby zapewniać możliwie kompleksową ofertę sprzętu górskiego i wyprawowego. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć kompletną ofertę odzieży i obuwia turystycznego, namioty i cały niezbędny ekwipunek turystyczny, który przyda się zarówno podczas dalekich ekspedycji, jak i wyjazdu na kemping, a także sprzęt wspinaczkowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego rodzaju aktywności. Oprócz czołowych marek outdoorowych posiadamy w ofercie również mniej znanych producentów, którzy również często zapewniają niezwykle funkcjonalne i świetnie sprawdzające się w terenie rozwiązania.