top

Z - Pozostali

Kategoria obejmuje produkty mniej znanych producentów lub pojedyncze modele danej marki, które świetnie uzupełnią ekwipunek turystyczny. To niezbędne dodatki do sprzętu turystycznego na trekkingu i kempingu.
54
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 54

na stronę
 1. -10%
  Listwy treningowe Beastmaker Micros
 2. -25%
  Chwytotablica Beastmaker 2000
  Chwytotablica Beastmaker 2000
  487,49 zł 649,99 zł
 3. -25%
  Nowy
  Chwytotablica Beastmaker 1000
  Chwytotablica Beastmaker 1000
  487,49 zł 649,99 zł
 4. -40%
  Buty wysokogórskie Bestard Fitz Roy
  Buty wysokogórskie Bestard Fitz Roy
  779,99 zł 1 299,99 zł
 5. -40%
  Bluza Trangoworld TRX 2 Stretch - black
 6. -12%
  Przewodnik wspinaczkowy Lleida Climbs
 7. -10%
  Odświeżacze do butów Boot Bananas
 8. -33%
  Książka Góry wolność i przygoda
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 54

na stronę

Szeroki wybór akcesoriów turystycznych i wspinaczkowych różnych marek

W kategorii tej znajdują się bardzo zróżnicowane produkty, które doskonale uzupełnią ekwipunek turystyczny. W zimie przydadzą się na pewno ogrzewacze dłoni i stóp Thermopad. W lecie świetnie spiszą się hamaki oraz moskitiery, skutecznie zabezpieczające przed owadami. Wspinacze z pewnością docenią odświeżacze do butów marki Boot Bananas. Liczną grupę akcesoriów stanowią również wkładki do butów zapewniające wygodę na wielokilometrowych trasach. Z kolei pojemniki na wodę to niezbędny dodatek w czasie dłuższego biwakowania w jednym miejscu.

Sklep 8a.pl zapewnia wszystkie dodatki uzupełniające ekwipunek turystyczny

Cały czas dbamy o to, aby zapewniać możliwie kompleksową ofertę sprzętu górskiego i wyprawowego. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć kompletną ofertę odzieży i obuwia turystycznego, namioty i cały niezbędny ekwipunek turystyczny, który przyda się zarówno podczas dalekich ekspedycji, jak i wyjazdu na kemping, a także sprzęt wspinaczkowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego rodzaju aktywności. Oprócz czołowych marek outdoorowych posiadamy w ofercie również mniej znanych producentów, którzy również często zapewniają niezwykle funkcjonalne i świetnie sprawdzające się w terenie rozwiązania.