top

Z - Pozostali

Kategoria obejmuje produkty mniej znanych producentów lub pojedyncze modele danej marki, które świetnie uzupełnią ekwipunek turystyczny. To niezbędne dodatki do ekwipunku turystycznego na trekkingu i kempingu.
43
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Pokrowiec na telefon Shapeheart Bike Amz M
 2. -10%
  Kij do wpinek Pin Go!
  Kij do wpinek Pin Go!
  197,99 zł 219,99 zł
 3. -18%
  Odświeżacz Decont Shoes-Te 50 ml
 4. -25%
  Kije biegowe Gipron Mont Blanc Alu
  Kije biegowe Gipron Mont Blanc Alu
  374,99 zł 499,99 zł
 5. -5%
  Przewodnik Jura Południowa
  Przewodnik Jura Południowa
  66,49 zł 69,99 zł
 6. -38%
  Przewodnik wspinaczkowy Lleida Climbs
 7. -10%
  Odświeżacze do butów Boot Bananas
 8. -33%
  Książka Góry wolność i przygoda
 9. -15%
  Książka Śniegi pokutujące
  Książka Śniegi pokutujące
  33,99 zł 39,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę

Szeroki wybór akcesoriów turystycznych i wspinaczkowych różnych marek

W kategorii tej znajdują się bardzo zróżnicowane produkty, które doskonale uzupełnią wyposażenie każdego turysty. W zimie przydadzą się na pewno ogrzewacze dłoni i stóp Thermopad. W lecie świetnie spiszą się hamaki oraz moskitiery, skutecznie zabezpieczające przed owadami. Wspinacze z pewnością docenią odświeżacze do butów marki Boot Bananas. Liczną grupę akcesoriów stanowią również wkładki do butów zapewniające wygodę na wielokilometrowych trasach. Z kolei pojemniki na wodę to niezbędny dodatek w czasie dłuższego biwakowania w jednym miejscu.

Sklep 8a.pl zapewnia wszystkie dodatki uzupełniające wyposażenie turystyczne

Cały czas dbamy o to, aby zapewniać możliwie kompleksową ofertę sprzętu górskiego i wyprawowego. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć kompletną ofertę odzieży i obuwia turystycznego, namioty i cały niezbędny sprzęt turystyczny, który przyda się zarówno podczas dalekich ekspedycji, jak i wyjazdu na kemping, a także sprzęt wspinaczkowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego rodzaju aktywności. Oprócz czołowych marek outdoorowych posiadamy w ofercie również mniej znanych producentów, którzy również często zapewniają niezwykle funkcjonalne i świetnie sprawdzające się w terenie rozwiązania.