top

Z - Pozostali

Kategoria obejmuje produkty mniej znanych producentów lub pojedyncze modele danej marki, które świetnie uzupełnią ekwipunek turystyczny. To niezbędne dodatki do ekwipunku turystycznego na trekkingu i kempingu.
Zobacz jako Siatka Lista

42 Produkty

 1. -8%
  Krem OY Creme Hands 25 ml
  Krem OY Creme Hands 25 ml
  44,99 zł 48,99 zł
 2. -16%
  Kij do wpinek Pin Go
  Kij do wpinek Pin Go
  184,99 zł 219,99 zł
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

42 Produkty

Wyczyść

Szeroki wybór akcesoriów turystycznych i wspinaczkowych różnych marek

W kategorii tej znajdują się bardzo zróżnicowane produkty, które doskonale uzupełnią wyposażenie każdego turysty. W zimie przydadzą się na pewno ogrzewacze dłoni i stóp Thermopad. W lecie świetnie spiszą się hamaki oraz moskitiery, skutecznie zabezpieczające przed owadami. Wspinacze z pewnością docenią odświeżacze do butów marki Boot Bananas. Liczną grupę akcesoriów stanowią również wkładki do butów zapewniające wygodę na wielokilometrowych trasach. Z kolei pojemniki na wodę to niezbędny dodatek w czasie dłuższego biwakowania w jednym miejscu.

Sklep 8a.pl zapewnia wszystkie dodatki uzupełniające wyposażenie turystyczne

Cały czas dbamy o to, aby zapewniać możliwie kompleksową ofertę sprzętu górskiego i wyprawowego. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć kompletną ofertę odzieży i obuwia turystycznego, namioty i cały niezbędny sprzęt turystyczny, który przyda się zarówno podczas dalekich ekspedycji, jak i wyjazdu na kemping, a także sprzęt wspinaczkowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego rodzaju aktywności. Oprócz czołowych marek outdoorowych posiadamy w ofercie również mniej znanych producentów, którzy również często zapewniają niezwykle funkcjonalne i świetnie sprawdzające się w terenie rozwiązania.