top

Środek do prania Grangers Clothing Wash+Repel 300 ml

56,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Środek do prania Grangers Clothing Wash+Repel 300 ml ma podwójne działanie - służy do usuwania zabrudzeń i odświeżania hydrofobowych właściwości odzieży technicznej i outdoorowej.

Wszechstronne 2w1 - tak najkrócej można określić Clothing Wash+Repel firmy Granger. Środek do prania nie tylko zapewnia efektywne czyszczenie, ale też impregnuje odzież hydrofobowo. A to wszystko podczas jednego prania!

Połączone siły doskonałego środka piorącego Performance Wash z impregnatem Clothing Repel sprawiają, że by zachować świetny wygląd i wysokiej klasy specyfikację wodoodporną kurtki czy spodni, nie trzeba wcale mocno się natrudzić. Oszczędzamy w ten sposób czas, energię elektryczną i wodę.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, po praniu w środku spod bandery Grangers należy wysuszyć ubranie w odpowiedniej temperaturze, zgodnie z informacjami, jakie podaje na metce odzieży producent.

Środek do prania Grangers Clothing Wash+Repel 300 ml można stosować do wszystkich materiałów outdoorowych i technicznych. Idealnie nadaje się do użytkowania na odzieży z membranami GORE-TEX® oraz eVent, znacznie przedłużając ich wytrzymałość. Wolny od fluorowęglanów, jest bezpieczny dla wszystkich pralek. Impregnat jest też przyjazny środowisku i spełnia wysokie standardy Bluesign®.

Pojemność: 300 ml

Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danego produktu oraz rezultat końcowy, zostały odpowiednio sprawdzone - kontrolę przeprowadza sam Bluesign®. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Grangers - Clothing

Środek do prania Grangers Clothing Wash+Repel 300 ml - opinie klientów

4.0
1 opinia