top

Rękawiczki polarowe The North Face

Rękawiczki polarowe The North Face ® chronią skutecznie Twoje dłonie przed wychłodzeniem. To uniwersalne modele, które mają wiele zalet – szybko schną, są wygodne, pakowne i mało ważą.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki polarowe The North Face — świetny wybór w góry

Ochrona dłoni przed wychłodzeniem ma kluczowe znaczenie dla naszego komfortu w górach. Dłonie oraz stopy są bowiem jednymi z najłatwiejszych do odmrożenia miejsc. Warto więc zadbać o ich odizolowanie od chłodu. Rękawiczki polarowe The North Face będą idealnym wyborem dla każdego fana i fanki aktywności w terenie. W ofercie marki znajdziemy bowiem modele do najróżniejszych sportów, od biegania, po skituring. Firma stawia ponadto na proekologiczny proces produkcyjny. Dlatego też w wielu modelach znajdziesz dodatki włókien syntetycznych z recyklingu. Rękawiczki The North Face z fleecu będą więc nie tylko praktycznym, ale również zrównoważonym wyborem.

Nowoczesne rozwiązania zwiększające komfort i funkcjonalność

Rękawiczki polarowe The North Face to modele, wykonane z ciepłego fleecu. Polar ma wiele pożądanych cech, jest nie tylko ciepły, ale również wyjątkowo szybkoschnący. Dzięki temu pot powstały na dłoniach jest skutecznie odparowywany. Rękawiczki mogą posiadać również dodatkowe funkcjonalności. Niektóre z modeli mają specjalnie wykończone palce, dzięki czemu przewodzą impulsy elektryczne i pozwalają na wygodną obsługę ekranów dotykowych! Rękawiczki polarowe The North Face mogą być również wykończone wstawkami (lub wkładką) z wiatroodpornego materiału Windwall™. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się doskonale na przykład podczas skituringu i ochroni nasze dłonie przed wychłodzeniem na skutek podmuchów wiatru oraz pędu powietrza towarzyszącemu nam podczas zjazdu. Rękawiczki z polaru mogą być noszone samodzielnie, albo pełnić rolę dodatkowej warstwy docieplającej ubranej pod rękawicę lub łapawicę membranową.

Sprawdź rękawiczki polarowe The North Face w sklepie online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór rękawiczek marki The North Face. Od codziennych modeli lifestylowych po najbardziej zaawansowane rozwiązania dla alpinistów. Wszystkie łączy doskonała jakość wykonania, oraz przywiązanie do najmniejszych detali. Stylistyka polarowych rękawiczek TNF sprawdzi się zarówno w górach, jak i w mieście. Z powodzeniem wykorzystasz je więc przez całą zimę. Modele dostępne są w wielu wersjach i rozmiarach. Coś dla siebie znajdą więc zarówno panie, jak i panowie, bez względu na swoje górskie plany.