top

Raki półautomatyczne Black Diamond

Raki półautomatyczne BLACK DIAMOND ® mocowane są na butach za pomocą hybrydowego systemu CLIP, gdzie elastyczny koszyk obejmuje przód buta, a tył utrzymuje klamra specjalnie zaprojektowana do butów z "wcięciem" półautomaty.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Raki półautomatyczne Black Diamond — wysoka jakość wykonania

Jeśli twoje aktywności w górach nie ograniczają się wyłącznie do letnich wycieczek, to z pewnością postawiłeś/postawiłaś na profesjonalne wysokogórskie obuwie. To wyposażone jest w specjalne inserty, które umożliwiają założenie na nie raków półautomatyczny lub automatycznych. Raki półautomatyczne Black Diamond będą doskonałym wyborem dla wszystkich wymagających turystów. Ta rozpoznawalna na całym świecie marka stawia bowiem na najwyższej jakości materiały. Dzięki temu raki Black Diamond są wyjątkowo wytrzymałe i oferują najwyższy poziom wsparcia i bezpieczeństwa podczas poruszania się w trudnym terenie.

Modele skierowane do fanów turystyki i wspinaczki

Raki półautomatyczne Black Diamond to modele, które skierowane są do doświadczonych i wymagających fanów outdooru. W zależności od swoich planów możesz postawić na dwunasto lub czternastozębowe konstrukcje. Raki sprawdzą się zarówno podczas poruszania się zaśnieżonymi szlakami, jak i w trakcie wspinaczki w lodzie. Ich specjalna konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie do butów. Wielu alpinistów decyduje się na wybór półautomatów ze względu na łatwość i intuicyjność ich zakładania. Raki półautomatyczne Black Diamond wykonuje się z doskonałej jakości stali, która odznacza się niezwykłą wytrzymałością. Zarówno na uszkodzenia mechaniczne, szybkie zużycie jak i na korozję. Raki z łatwością dopasujecie do posiadanego przez was obuwia, co pozwoli stworzyć z nim jedną i wyjątkowo stabilną całość.

Sprawdź raki półautomatyczne Black Diamond w ofercie sklepu 8a.pl

W sklepie górskim 8a.pl znajdziesz szeroki wybór sprzętu do zimowej turystyki. Po zakupie odpowiednich butów warto postawić nie tylko na raki, ale również czekany Black Diamond. Tylko odpowiednio testowany w warunkach terenowych sprzęt od najlepszych producentów zapewni ci maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas górskich aktywności. Raki Black Diamond to idealny wybór dla wszystkich turystów, którzy oczekują bezkompromisowej jakości wykonania i maksymalnej funkcjonalności posiadanego ekwipunku. Co więcej, wspomniana wcześniej najwyższa jakość wykonania raków sprawi, że te posłużą nam przez naprawdę wiele turystycznych sezonów.