top

Raki automatyczne Black Diamond

Raki automatyczne BLACK DIAMOND ® to wspinaczkowe modele z wymiennymi zębami, popularne, turystyczne raki ze stali nierdzewnej, a także ultra lekkie modele do butów skiturowych. Mocowanie z mocowaniem PRO to łatwość zakładania i pewne trzymanie na butach.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -20%
  Raki Black Diamond Snaggletooth
  Raki Black Diamond Snaggletooth
  599,99 zł 749,99 zł
 2. -21%
  Raki Black Diamond Stinger
  Raki Black Diamond Stinger
  671,49 zł 849,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

P jak PRO

Najbardziej stabilny system mocowania na butach górskich z wcięciem z przodu i przy pięcie, nosi w kolekcji Black Diamond nazwę Pro. Automatyczne raki BD z serii Pro wykonane są w większości przypadków* z odpornej na korozję stali nierdzewnej i przeznaczone na trudne, alpejskie drogi mikstowe oraz pionowe przejścia w lodzie. Znajdziesz tu zarówno najwyższej klasy wspinaczkowe raki mono-point, o sztywnej konstrukcji i wymiennych zębach, jak i lżejsze - a równie wytrzymałe i trwałe - modele 12 zębne o bardziej klasycznej budowie. PROfesjonalne raki automatyczne Black Diamond nie rdzewieją, a ponadto, są wolne od powłok które mogłyby ścierać się w górach.

* wyjątkiem są raki Neve - Pro z ultralekkiego aluminium, zaprojektowane głównie dla miłośników skitouringu i wysokogórskich wypraw fast & light.

Sprawdź również inne raki Black Diamond i sprzęt górski:

Raki Black Diamond Raki koszykowe Black Diamond Raki półautomatyczne Black Diamond Raki na skitury Black Diamond Raki
Black Diamond Czekany Black Diamond Czekany lodowe Black Diamond Czekany turystyczne Black Diamond Czekany skiturowe Black Diamond