top

Pozostałe akcesoria do wspinaczki

Pozostałe akcesoria do wspinaczki oferowane prze sklep 8a.pl to wszystkie drobiazgi jakie mogą się przydać wspinaczom zarówno na ścianie, podczas treningu, jak i na co dzień. U nas znajdziesz cały niezbędny ekwipunek.
Zobacz jako Siatka Lista

65 Produkty

 1. -13%
  Nowy
  Punkt asekuracyjny Petzl Batinox
  Punkt asekuracyjny Petzl Batinox
  124,99 zł 144,99 zł
 2. -8%
  Krem OY Creme Hands 25 ml
  Krem OY Creme Hands 25 ml
  44,99 zł 48,99 zł
 3. -20%
  Karabinek Grivel Carryabiner
  Karabinek Grivel Carryabiner
  51,99 zł 64,99 zł
 4. -20%
  Pas na ramię Ocun Shoulder Strap
 5. -16%
  Kij do wpinek Pin Go
  Kij do wpinek Pin Go
  184,99 zł 219,99 zł
 6. -26%
  Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
 7. -39%
  Climbing Technology Bolt Loader
  Climbing Technology Bolt Loader
  114,99 zł 189,99 zł
 8. -14%
  Szczotka 8b+ Boulder Brush Wazl
  Szczotka 8b+ Boulder Brush Wazl
  29,99 zł 34,99 zł
 9. -23%
  Nóż Petzl Spatha - blue
  Nóż Petzl Spatha - blue
  134,99 zł 175,99 zł
 10. -23%
  Nóż Petzl Spatha - black
  Nóż Petzl Spatha - black
  134,99 zł 175,99 zł
Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

65 Produkty

Wyczyść

Pozostałe akcesoria do wspinaczki - różnorodność wyboru w sklepie 8a.pl

Wspinaczka to sport, który wymaga dużego przygotowania i zaangażowania, dlatego nasz sklep wspinaczkowy przygotował szeroką gamę akcesoriów, które z całą pewnością będą ułatwiać życie na wyjazdach czy też pomogą zabezpieczyć nowe drogi. To również wszystkie te rzeczy, które towarzysza wspinaczom na co dzień, jak stylizowane breloczki, czy kubki wspinacza, dzięki którym poranna kawa będzie wyjątkowo pobudzająca.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki są małe i często zapominane, ale niezbędne na ścianie

W asortymencie naszego sklepu umieściliśmy wszystkie elementy, w jakie może wyposażyć się wspinacz, aby zapewnić możliwie kompleksową ofertę dla każdego miłośnika tego sportu. Wśród akcesoriów Wspinaczkowych na pewno wyróżnia się kilka elementów. Składane noże do lin to często niezawodne wybawienie w sytuacjach awaryjnych. Ponadto pozostałe akcesoria do wspinaczki mogą się przydać do wielu innych zastosowań, nie wyłączając przygotowania prostego posiłku. Na drogach wielowyciągowych niezbędne jest dysponowanie większą ilością szpeju, który musi być zawsze pod ręką. Wtedy z pomocą przychodzą dodatkowe szpejarki na ramię i karabinki sprzętowe. Pozwalają na łatwy i szybki dostęp do każdego elementu wyposażenia. Dla osób miewających bóle szyi z powodu długotrwałego asekurowania przygotowaliśmy pryzmatyczne okulary do asekuracji. Pozwalają one zachować naturalną pozycję głowy przy jednoczesnej ciągłej obserwacji pierwszego wspinacza. W przypadku intensywnych treningów i długich dróg niezbędne okażą się również plastry i balsamy regenerujące dla wspinaczy.

Akcesoria dla wspinacza przydatne na co dzień

Każdy miłośnik wspinaczki chciałby spędzać jak najwięcej czasu na ścianie, jednak nie zawsze jest to możliwe. To właśnie dlatego powstają akcesoria do wspinaczki doskonale przywołujące najlepsze momenty z ostatniej wspinaczki. To również świetne pomysły na prezent. Kubek wspinacza z chwytem zamiast tradycyjnego ucha to wyjątkowy sposób na herbatę lub kawę. Breloczki do kluczy z krzywkami z friendów czy w kształcie karabinka pomogą szybko znaleźć właściciela kluczy.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki to kategoria, w której znajdziesz także swój marker do lin. Pozwala on na zaznaczenie środka liny oraz jej końcowych fragmentów. Nie uszkadza on struktury liny i umożliwia tym samym jej skuteczne zaznaczenie. Dzięki temu zyskasz większe bezpieczeństwo wspinaczki. Pozostałe akcesoria do wspinaczki to również szczotki do czyszczenia chwytów. Posiadanie ich w ekwipunku jest konieczne, gdyż w skalnych występach i na panelu lubi zbierać się magnezja oraz ziemia. Gdy dochodzi do tego zjawiska, obniża się stabilność łapania się chwytów, co jak wiemy jest niezwykle groźne.