top

Pozostałe akcesoria do wspinaczki

Pozostałe akcesoria do wspinaczki oferowane prze sklep 8a.pl to wszystkie drobiazgi jakie mogą się przydać wspinaczom zarówno na ścianie, podczas treningu, jak i na co dzień. U nas znajdziesz cały niezbędny ekwipunek.
85
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 85

Strona
na stronę
 1. -8%
  Nowy
  Karabinek Grivel Carryabiner
  Karabinek Grivel Carryabiner
  59,79 zł 64,99 zł
 2. -18%
  Nowy
  Pas na ramię Ocun Shoulder Strap
 3. -10%
  Kij do wpinek Pin Go!
  Kij do wpinek Pin Go!
  197,99 zł 219,99 zł
 4. -20%
  Nowy
  Klucz do kości Camp Nut Key
  Klucz do kości Camp Nut Key
  43,19 zł 53,99 zł
 5. -15%
  Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
  Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
  100,29 zł 117,99 zł
 6. -10%
  Karabinek do kluczy Ocun Mini Harpy
 7. -10%
  Karabinek do kluczy Ocun Mini Condor
 8. -28%
  Plakietka Petzl Coeur Steel 12mm
 9. -25%
  Szelki Petzl Secure
  Szelki Petzl Secure
  104,99 zł 139,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 85

Strona
na stronę

Pozostałe akcesoria do wspinaczki - różnorodność wyboru w sklepie 8a.pl

Wspinaczka to sport, który wymaga dużego przygotowania i zaangażowania, dlatego nasz sklep wspinaczkowy przygotował szeroką gamę akcesoriów, które z całą pewnością będą ułatwiać życie na wyjazdach czy też pomogą zabezpieczyć nowe drogi. To również wszystkie te rzeczy, które towarzysza wspinaczom na co dzień, jak stylizowane breloczki, czy kubki wspinacza, dzięki którym poranna kawa będzie wyjątkowo pobudzająca.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki są małe i często zapominane, ale niezbędne na ścianie

W asortymencie naszego sklepu umieściliśmy wszystkie elementy, w jakie może wyposażyć się wspinacz, aby zapewnić możliwie kompleksową ofertę dla każdego miłośnika tego sportu. Wśród akcesoriów Wspinaczkowych na pewno wyróżnia się kilka elementów. Składane noże do lin to często niezawodne wybawienie w sytuacjach awaryjnych. Ponadto pozostałe akcesoria do wspinaczki mogą się przydać do wielu innych zastosowań, nie wyłączając przygotowania prostego posiłku. Na drogach wielowyciągowych niezbędne jest dysponowanie większą ilością szpeju, który musi być zawsze pod ręką. Wtedy z pomocą przychodzą dodatkowe szpejarki na ramię i karabinki sprzętowe. Pozwalają na łatwy i szybki dostęp do każdego elementu wyposażenia. Dla osób miewających bóle szyi z powodu długotrwałego asekurowania przygotowaliśmy pryzmatyczne okulary do asekuracji. Pozwalają one zachować naturalną pozycję głowy przy jednoczesnej ciągłej obserwacji pierwszego wspinacza. W przypadku intensywnych treningów i długich dróg niezbędne okażą się również plastry i balsamy regenerujące dla wspinaczy.

Akcesoria dla wspinacza przydatne na co dzień

Każdy miłośnik wspinaczki chciałby spędzać jak najwięcej czasu na ścianie, jednak nie zawsze jest to możliwe. To właśnie dlatego powstają akcesoria do wspinaczki doskonale przywołujące najlepsze momenty z ostatniej wspinaczki. To również świetne pomysły na prezent. Kubek wspinacza z chwytem zamiast tradycyjnego ucha to wyjątkowy sposób na herbatę lub kawę. Breloczki do kluczy z krzywkami z friendów czy w kształcie karabinka pomogą szybko znaleźć właściciela kluczy.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki to kategoria, w której znajdziesz także swój marker do lin. Pozwala on na zaznaczenie środka liny oraz jej końcowych fragmentów. Nie uszkadza on struktury liny i umożliwia tym samym jej skuteczne zaznaczenie. Dzięki temu zyskasz większe bezpieczeństwo wspinaczki. Pozostałe akcesoria do wspinaczki to również szczotki do czyszczenia chwytów. Posiadanie ich w ekwipunku jest konieczne, gdyż w skalnych występach i na panelu lubi zbierać się magnezja oraz ziemia. Gdy dochodzi do tego zjawiska, obniża się stabilność łapania się chwytów, co jak wiemy jest niezwykle groźne.