top

Pozostałe akcesoria do wspinaczki

Pozostałe akcesoria do wspinaczki oferowane prze sklep 8a.pl to wszystkie drobiazgi jakie mogą się przydać wspinaczom zarówno na ścianie, podczas treningu, jak i na co dzień. U nas znajdziesz cały niezbędny ekwipunek.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Typ produktu
  Szczoteczka
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

 1. -9%
  Szczotka do chwytów 8bplus Save The Ocean'
  Szczotka do chwytów 8bplus Save The Ocean'
  w tym VAT 47,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 49,99 zł (-4%)
  Rekomendowana cena producenta 52,99 zł (-9%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 2. -9%
  Szczotka do chwytów Mammut Sloper Brush - black
  Szczotka do chwytów Mammut Sloper Brush - black
  w tym VAT 139,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 154,99 zł (-9%)
  Rekomendowana cena producenta 154,99 zł (-9%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 3. -17%
  Szczotka do czyszczenia lin Beal Rope Brush
  Szczotka do czyszczenia lin Beal Rope Brush
  w tym VAT 82,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 75,99 zł (+10%)
  Rekomendowana cena producenta 99,99 zł (-17%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 4. -20%
  Szczotka do chwytów Edelrid Boulder Brush - night
  Szczotka do chwytów Edelrid Boulder Brush - night
  w tym VAT 21,49 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 22,99 zł (-6%)
  Rekomendowana cena producenta 26,99 zł (-20%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 5. -16%
  Szczotka 8b+ Boulder Brush Wazl
  Szczotka 8b+ Boulder Brush Wazl
  w tym VAT 28,49 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 28,99 zł (-1%)
  Rekomendowana cena producenta 33,99 zł (-16%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Pozostałe akcesoria do wspinaczki - różnorodność wyboru w sklepie 8a.pl

Wspinaczka to sport, który wymaga dużego przygotowania i zaangażowania, dlatego nasz sklep wspinaczkowy przygotował szeroką gamę akcesoriów, które z całą pewnością będą ułatwiać życie na wyjazdach czy też pomogą zabezpieczyć nowe drogi. To również wszystkie te rzeczy, które towarzysza wspinaczom na co dzień, jak stylizowane breloczki, czy kubki wspinacza, dzięki którym poranna kawa będzie wyjątkowo pobudzająca.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki są małe i często zapominane, ale niezbędne na ścianie

W asortymencie naszego sklepu umieściliśmy wszystkie elementy, w jakie może wyposażyć się wspinacz, aby zapewnić możliwie kompleksową ofertę dla każdego miłośnika tego sportu. Wśród akcesoriów Wspinaczkowych na pewno wyróżnia się kilka elementów. Składane noże do lin to często niezawodne wybawienie w sytuacjach awaryjnych. Ponadto pozostałe akcesoria do wspinaczki mogą się przydać do wielu innych zastosowań, nie wyłączając przygotowania prostego posiłku. Na drogach wielowyciągowych niezbędne jest dysponowanie większą ilością szpeju, który musi być zawsze pod ręką. Wtedy z pomocą przychodzą dodatkowe szpejarki na ramię i karabinki sprzętowe. Pozwalają na łatwy i szybki dostęp do każdego elementu wyposażenia. Dla osób miewających bóle szyi z powodu długotrwałego asekurowania przygotowaliśmy pryzmatyczne okulary do asekuracji. Pozwalają one zachować naturalną pozycję głowy przy jednoczesnej ciągłej obserwacji pierwszego wspinacza. W przypadku intensywnych treningów i długich dróg niezbędne okażą się również plastry i balsamy regenerujące dla wspinaczy.

Akcesoria dla wspinacza przydatne na co dzień

Każdy miłośnik wspinaczki chciałby spędzać jak najwięcej czasu na ścianie, jednak nie zawsze jest to możliwe. To właśnie dlatego powstają akcesoria do wspinaczki doskonale przywołujące najlepsze momenty z ostatniej wspinaczki. To również świetne pomysły na prezent. Kubek wspinacza z chwytem zamiast tradycyjnego ucha to wyjątkowy sposób na herbatę lub kawę. Breloczki do kluczy z krzywkami z friendów czy w kształcie karabinka pomogą szybko znaleźć właściciela kluczy.

Pozostałe akcesoria do wspinaczki to kategoria, w której znajdziesz także swój marker do lin. Pozwala on na zaznaczenie środka liny oraz jej końcowych fragmentów. Nie uszkadza on struktury liny i umożliwia tym samym jej skuteczne zaznaczenie. Dzięki temu zyskasz większe bezpieczeństwo wspinaczki. Pozostałe akcesoria do wspinaczki to również szczotki do czyszczenia chwytów. Posiadanie ich w ekwipunku jest konieczne, gdyż w skalnych występach i na panelu lubi zbierać się magnezja oraz ziemia. Gdy dochodzi do tego zjawiska, obniża się stabilność łapania się chwytów, co jak wiemy jest niezwykle groźne.