Pieps

Pieps to doskonale znana wśród narciarzy i ratowników marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprzętu lawinowego. Kultowe już detektory lawinowe na stałe zapisały się w historii narciarstwa.
23
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę
 1. -20%
  Sonda lawinowa Pieps iProbe II 220
  Sonda lawinowa Pieps iProbe II 220
  583,20 zł 729,00 zł
 2. -25%
  Detektor lawinowy Pieps Pro BT
  Detektor lawinowy Pieps Pro BT
  1 289,25 zł 1 719,00 zł
 3. -23%
  Detektor Pieps DSP Sport
  Detektor Pieps DSP Sport
  923,23 zł 1 199,00 zł
 4. -22%
  Sonda lawinowa Pieps Aluminium 260
  Sonda lawinowa Pieps Aluminium 260
  186,42 zł 239,00 zł
 5. -22%
  Sonda lawinowa Pieps Aluminium 220
  Sonda lawinowa Pieps Aluminium 220
  155,22 zł 199,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę

Lawinowe ABC marki Pieps

Kompleksowa oferta marki obejmuje cały niezbędny sprzęt lawinowy, który pozwala szybko skompletować wysokiej klasy zestaw lawinowego ABC. Pierwszym jego elementem są bez wątpienia detektory lawinowe. To jednocześnie najbardziej znane produkty tej marki. Cechują się wysoką niezawodnością działania i są bardzo wytrzymałe na niesprzyjające warunki, dzięki czemu świetnie spisują się w górach zimą. Detektory lawinowe Pieps pozwolą zlokalizować miejsce w którym znajduje się osoba porwana przez lawinę. Drugim elementem zestawu są sondy lawinowe. To niezbędne narzędzie do dokładnego określenie położenia zasypanej osoby. Sondy tego producenta charakteryzują się niską wagą oraz wysoką niezawodnością działania. Ostatnim elementem każdego lawinowego ABC jest łopata. To ona pozwoli skutecznie dotrzeć osoby porwanej przez lawinę. Sprawdzone aluminiowe szufle pozwolą szybko przekopać się przez twardy śnieg.

Szeroka oferta Pieps

Oprócz podstawowego ekwipunku, austriacki producent proponuje również dodatkowe elementy wyposażenia, które znacząco zwiększają szanse na wyjście cało z lawiny. Na pierwszy plan bez wątpienia wysuwają się plecaki lawinowe Pieps Jetforce, powstałe w wyniku współpracy z marką Black Diamond. To innowacyjne rozwiązanie pozwalające na wielokrotne pompowanie poduszki powietrznej. Stało się to możliwe, dzięki zastąpieniu nabojów ze sprężonym gazem przez specjalną turbinę, która bardzo szybko wypełnia poduszki powietrzem. Całość jest zasilana akumulatorem, który można łatwo doładowywać. Oprócz tego w ofercie można znaleźć również tradycyjne plecaki narciarskie, a także minimalistyczne apteczki. Austriacka marka to czołowy producent sprzętu lawinowego. To właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór produktów Pieps. Sklep 8a.pl pomoże Ci wyposażyć się na każdą zimową wyprawę.

Pieps – popularne kategorie

Plecaki Pieps Plecaki lawinowe Pieps Sondy lawinowe Pieps Łopaty lawinowe Pieps Detektory lawinowe Pieps