top

Ogrzewacze turystyczne

Wszyscy, którzy chętnie podejmują się outdoorowych działań powinni pomyśleć o tym, żeby w ekwipunku znaleźć miejsce na ogrzewacze turystyczne. Są one doskonałym uzupełnieniem zabieranego w plener bagażu.
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Wyczyść

Dlaczego w plener warto zabrać ogrzewacze turystyczne?

W czasie wypadu na łono natury mogą zaskoczyć nas różne warunki atmosferyczne. Nie zawsze ciepła odzież wystarcza, żeby zapewnić sobie komfort w mroźne dni. Ogrzewacze turystyczne stworzone są dla tych, którzy nie chcą ryzykować wychłodzenia, a potrzebują dodatkowej ilości ciepła. Nie zajmują wiele miejsca i potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami. Możesz je zabrać ze sobą w teren, jeśli wybierasz się na dłuższą wyprawę albo wykorzystać w namiocie, kiedy zaczniesz odczuwać chłód w czasie wieczornego relaksu. W ofercie różnych producentów są warianty, które będą odpowiednie nie tylko do ogrzewania dłoni, ale i stóp. Z szerokiej gamy specjalnie opracowanych modeli różnych rozmiarów bez trudu wybierzesz te, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Różnego rodzaju ogrzewacze turystyczne

Ogrzewacze turystyczne występują w rozmaitych wariantach. Producenci proponują miłośnikom outdoorowych działań zarówno wersje przeznaczone do ogrzewania dłoni, jak i stóp. Te pierwsze doskonale sprawdzają się zarówno w rękawicach, jak i kieszeniach kurtek. Są w stanie w kilka chwil rozgrzać zziębnięte ręce. Ogrzewacze stóp włożone do butów zapewniają komfort termiczny i nie powodują niewygody w czasie poruszania się. Takiego rodzaju rozwiązania to niezwykle prosty sposób, żeby zmniejszyć ryzyko wychłodzenia organizmu nawet w bardzo mroźne dni. Dzięki niemu aktywności zimowe staną się jeszcze przyjemniejsze. W czasie zimowych wycieczek i spacerów oraz narciarskich wyjazdów czy wypraw w góry świetnie zdadzą egzamin jednorazowe ogrzewacze. W razie potrzeby niemal natychmiast zaoferują dodatkowe ciepło, a nie zajmują wiele miejsca w plecaku.

Ogrzewacze turystyczne do dłoni

Ogrzewacze turystyczne do dłoni to ratunek dla tych osób, które mają problem z marznącymi dłońmi. Jednorazowe warianty po wyjęciu z próżniowego opakowania i w kontakcie z powietrzem uwalniają ciepło. Pomogą oprzeć się mroźnym warunkom, zarówno w trakcie przemierzania szlaków, całodniowego pobytu na stoku, jaki i długiego zimowego spaceru czy i wyprawy skiturowej. Ogrzewacze w zależności od modelu są w stanie zapewnić ciepło nawet do kilkunastu godzin. To sprawia, że są funkcjonalnym wyposażeniem każdego miłośnika zimowych aktywności, narażonego na negatywne działanie niskich temperatur. Energia cieplna powstaje w wyniku naturalnego procesu chemicznego. Technologie produkcji zostały tak dopracowane, że oferowane na rynku ogrzewacze w większości ani nie brudzą, ani nie uszkadzają odzieży, z która mają kontakt.

Ogrzewacze turystyczne stóp

Ogrzewacze turystyczne stóp mają za zadanie zapewnić komfort termiczny i ochronić przed wychłodzeniem. Są praktyczne i mimo sugerującej przeznaczenie nazwy mają wszechstronne zastosowanie. Będą niezwykle funkcjonalnym elementem ekwipunku zabieranego w plener zimową porą. Sprawdzą się nie tylko w sytuacjach, kiedy masz do pokonania wiele kilometrów ośnieżonego górskiego szlaku, a temperatury nie rozpieszczają. Skorzystać z nich możesz również na co dzień, jeśli chcesz zwiększyć swój komfort przy spacerowaniu miejskimi uliczkami. Modele wykorzystujące technologię termiczną pozwalają na szybkie ogrzanie organizmu. Mieszanka chemiczna wydziela ciepło po aktywowaniu przez kontakt z powietrzem. Ogrzewacze do stóp cechują się niedużą grubością, co sprawia, że umieszczone wewnątrz butów nie powodują dyskomfortu. Mogą być noszone zarówno z butami górskimi, jak i turystycznymi bądź miejskimi.

Wysokiej jakości ogrzewacze turystyczne znajdziesz na 8a.pl

Nie ma znaczenia, czy wybierasz się na rekreacyjny zimowy wypad w góry, czy planujesz skiturowy wyjazd. Jeśli tylko decydujesz się na outdoorowe działania w niższych temperaturach, koniecznie zaopatrz się w ogrzewacze turystyczne. Dzięki nim żaden chłód nie zmusi Cię do przerwania podjętych działań. W sklepie internetowym 8a.pl bez trudu wyselekcjonujesz te modele, które doskonale spełnią Twoje wymagania. Sprawdź też, jakie inne akcesoria turystyczne, odzież i sprzęt znajdują się w ofercie.