top

Ogrzewacze dłoni Thermopad Hand Warmer

5,99 zł 7,99 zł
-25% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Ogrzewacze dłoni Thermopad Hand Warmer to świetne rozwiązanie podczas aktywnosći w mroźne dni. Skutecznie docieplają chroniąc przed przykrymi skutkami nadmiernej ekspozycji na zimne powietrze. Trekking, spacer, skitury.. gdziekolwiek tego potrzebujesz zabierz ze sobą podręczną dawkę ciepła.

Kiedy wybierasz się zimą w góry, idziesz do pracy lub wysyłasz swoje dziecko do szkoły to ogrzewacze Thermopad mogą okazać się niezwykle praktycznym wyborem. Włożone do kieszeni lub rękawic zapewnią optymalne warunki termiczne chroniąc przed wychłodzeniem dłoni, które jest niezwykle nieprzyjemnym zjawiskiem. Obsługa tego modelu nie wymaga długiego przygotowania więc kiedy tylko poczujesz potrzebę ciepła otwórz opakowanie z ogrzewaczami.

Ogrzewacze dłoni Thermopad Hand Warmer zostały wykonane z chemicznej mieszanki oferującej naturalne ciepło. Aktywnowane jest ono w kontakcie z tlenem od razu kiedy wyjmiesz ogrzewający woreczek z opakowania. Z powodzeniem możesz je stosować podczas wypadów skiturowych, trekkingów oraz w trakcie miejskich aktywności. Z pewnością sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych zwiększając ochronę przed wychłodzeniem dłoni. Ogrzewacze Thermopad Hand Warmer osiągają temperaturę 68 °C i działają przez około 12 godzin. Jest to odpowiedni czas, by dotrzeć do celu zachowująć odpowiednie warunki termiczne wokól skóry. Niewielkie woreczki zmieszczą się w każdej dłoni, kieszenki kurtki lub spodni, a także w rękawiczkach. Opakowanie Thermopad zawiera dwa ogrzewacze, po jednym na każdą dłoń.

Ogrzewacze dłoni Thermopad Hand Warmer sprawdzą się w niejednej mroźnej sytuacji skutecznie chroniąc swojego użytkownika przed łatwym wychłodzeniem.

Thermopad Hand Warmer najważniejsze cechy:

  • Jednorazowy ogrzewacz do dłoni;
  • Aktywowany tlenem;
  • Możesz go włożyć do kieszeni kurtki lub zimowych rękawic;
  • Ogrzewa przez ok. 12 godzin, co świetnie sprawdzi się podczas trerkkingu lub wypadu skiturowego;
  • Dwa ogrzewacze dla każdej z dłoni;
  • Osiąga temperaturę ok. 68 °C;
  • Ogrzewacze nie brudzą ani nie uszkadzają odzieży;

Czas ogrzewania (dane producenta): ok 12 h;

Uwaga: ogrzewaczy pod żadnym pozorem nie powinno używać się przez dłuższy czas na nieosłoniętą skórę ani na noc, ponieważ mogą spowodować poparzenie.

Specyfikacja techniczna:
Kolor czerwony
Płeć Unisex

Thermopad Hand Warmer - opinie klientów

5.0
1 opinia