top

Lina statyczna Tendon Static 10,5 mm (1 m) - czarny

7,89 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Lina statyczna Tendon Static 10,5 mm (1 m) sprawdzi się doskonale w rękach członków zespołów ratowniczych i osób pracujących na wysokościach. podczas akcji ratowniczych oraz prac na wysokościach zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Technologie, które zastosowano sprawią, że lina jest bardzo wytrzymała i nada się również do wspinaczki.

Lina statyczna Tendon Static 10,5 mm została wykonana z włókna poliamidowego, które jest niezwykle wytrzymałe, co doskonale sprawdzi się w trakcie prac wysokościowych oraz akcji ratowniczych. Oznacza to, że w trakcie każdego zadania możesz liczyć na maksymalne bezpieczeństwo, które jest niezbędne, gdy wisisz na wysokości. Ciekawą technologią zastosowaną w linie Tendon Static 10,5 mm jest TeNote. Ten czip NFC łączy się z większością smartfonów oraz niektórymi komputerami wyposażonymi w czytnik, co pozwala na łatwe ewidencjonowanie liny. Sprawia to, że zyskasz informację o tym kiedy była ostatnio używana, ile odpadnięć zaliczyła oraz w jakim jest stanie. Te rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że łatwiej zapanujesz nad swoimi linami.

Lina statyczna Tendon Static 10,5 mm świetnie sprawdzi się podczas trudnych zadań, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość.

Uwaga!

Cena w opcji "1 m" dotyczy 1 metra bieżącego liny. Lina sprzedawana jest w dowolnych odcinkach - w polu "Ilość produktów" wpisz wielokrotność jednego metra (np. 15, 30, 70 itp.). Lina nie będzie oczywiście podzielona na jednometrowe kawałki, lecz zostanie przycięta do wskazanego przez Ciebie odcinka.

Specyfikacja techniczna:
Typ liny: statyczna
Średnica: 10,5 mm
Waga 72 g/m
Min. ilość odpadnięć: 20
Masa zewnętrznego oplotu 39%
Posuw oplotu 3 mm
Wydłużenie 50 – 150 kg 3,4%
Skurczenie 1,9%
Wytrzymałość na rozciąganie 32 kN
Min. wytrzymałość na rozciąganie na węzłach 18 kN
Użyty materiał poliamid
Typ A
Przeznaczenie prace na wysokościach/ratownictwo
CE: 1019
EN: 1891

Właściwości:
Compact — to autorska technologia firmy Tendon, która wykorzystywana jest na końcach liny. Na długości 15 mm, rdzeń oraz osłona są połączone w jedną całość.
CE — to oznaczenie, którego obecność na produkcie oznacza, że jest on zgody ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami określającymi zagrożenia, jakie producent powinien wykryć i wyeliminować, związanymi z ochroną zdrowia i środowiska oraz bezpieczeństwem użytkowania.
UIAA — produkty, które zostały oznaczone tym symbolem, spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych (Union Internationale des Associations d'Alpinisme — UIAA).
TeNote — rewolucyjna koncepcja znakowania, identyfikacji i ewidencji lin, oparta na technologii NFC, dzięki której komfort i bezpieczeństwo użytkowania wzrastają do niespotykanego dotąd poziomu. Liny zawierają mikrochipy, dzięki którym za pomocą telefonu lub komputera otrzymasz szybkie, skuteczne i inteligentne narzędzie do sprawdzenia i konserwacji lin.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex

Lina statyczna Tendon Static 10,5 mm (1 m) - czarny - opinie klientów

0.0
0 opinie