top

Kurtki puchowe Patagonia

Kurtki puchowe PATAGONIA ® wykonano z maksymalną dbałością o środowisko. Wybierz model wypełniony naturalnym, etycznie pozyskanym puchem albo techniczną, syntetyczną ociepliną z recyclingu.
Zobacz jako Siatka Lista

95 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

95 Produkty

Wyczyść

Projektowane w biurze amerykańskiej marki kurtki puchowe Patagonia wyróżniają się ponadczasowym designem. Sięgając po którąś z nich, możesz mieć pewność, że przed długi czas jej fason nie wyjdzie z mody, a stylistyka będzie równie aktualna, jak teraz. Wszyscy zwolennicy minimalistycznych konstrukcji będą zadowoleni nie tylko z uwagi na stronę wizualną kurtek, ale również z uwagi na ich funkcjonalną prostotę. Ponadto, puchówki Patagonia to doskonały wybór dla osób poszukujących odzieży która nie tylko działa, ale też nie szkodzi! 

Patagonia – kurtki puchowe produkowane w zgodzie z naturą

Amerykańska marka słynie z zaangażowania w ochronę przyrody. Także jej produkty powstają w duchu poszanowania natury, tak aby ich wytwarzanie miało jak najmniej negatywny wpływ na środowisko naturalne. Kurtki puchowe Patagonia nie są tutaj wyjątkiem. Naturalna ocieplina jest pozyskiwana w humanitarny sposób. Nad procesem chowu gęsi oraz pozyskiwaniem puchu czuwa niezależna organizacja. Dzięki temu możemy mieć pewność, że puch stosowany w kurtkach tej marki pochodzi z hodowli, które spełniają rygorystyczne warunki. Najwyższa jakość wypełnienia zapewnia doskonałe właściwości użytkowe. Kurtki puchowe Patagonia wykorzystują również w znacznym stopniu materiały pochodzące z recyklingu. Zewnętrzna warstwa oraz podszewka powstają często z przetworzonych surowców, dzięki czemu zmniejszany jest problem odpadów, a także szybkiego zużywania surowców. Odzież marki doskonale łączy w sobie ochronę środowiska, wygodę użytkowania oraz świetny wygląd.

Doskonałe kurtki puchowe Patagonia

Popularne puchówki w ofercie posiadają także inni producenci, na przykładMarmotczySalewa. Tego typu modele to bowiem najlżejsza możliwość zapewnienia sobie ciepła w mroźne dni. To, co wyróżnia projekty marki Patagonia, to z pewnością ich klasyczność i ekologiczność. Naturalna ocieplina świetnie przytrzymuje nagrzane powietrze, tworząc grubą warstwę izolującą. Jednocześnie sam puch jest bardzo lekki, co przekłada się na wyjątkowo niską wagę. Oferuje też możliwość złożenia całości do niewielkich rozmiarów. W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziesz różne kurtki puchowe Patagonia, które będą doskonale zgrywały się z pozostałymi elementami posiadanej przez Ciebie odzieży. Przygotuj się na niskie temperatury z kurtkami marki Patagonia. To ulubiony wybór wszystkich miłośników i miłośniczek gór, którzy poszukują produktów wykonanych z większą dbałością o środowisko – niech będzie i Twój!