top

Kije trekkingowe Rockland

Kije trekkingowe Rockland to wysokiej jakości sprzęt gwarantujący odpowiednie wsparcie. Lekkie materiały zapewniają odpowiednią sztywność, a co za tym idzie wytrzymałość kijów.
Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

 1. -25%
  Kije karbonowe Rockland Access Lite
 2. -24%
  Kije trekkingowe Rockland Dynamic
  Kije trekkingowe Rockland Dynamic
  189,99 zł 249,99 zł
 3. -22%
  Kije biegowe Rockland Distance
  Kije biegowe Rockland Distance
  194,99 zł 249,99 zł
 4. -26%
  Kije biegowe Rockland Booster
  Kije biegowe Rockland Booster
  369,99 zł 499,99 zł
 5. -19%
  Kije aluminiowe Rockland Rapid Alu
  Kije aluminiowe Rockland Rapid Alu
  144,99 zł 179,99 zł
 6. -25%
  Kije karbonowe Rockland Rapid Carbo
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

Wyczyść

Kije trekkingowe Rockland — lekkość i wytrzymałość

Marka Rockland to producent sprzętu turystycznego, którego produkty wyróżniają się wysoką jakością i niewygórowaną ceną. Dzięki temu chętnie są wybierane zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Kije trekkingowe Rockland nie stanowią wyjątku od tej reguły. Nowoczesne materiały i konstrukcja sprawiają, że cechują się one wyjątkową lekkością i sztywnością. Szeroki zakres regulacji długości sprawi, że kije Rockland z łatwością dobiorą do swojego wzrostu panie i panowie.

Nowoczesna konstrukcja o uniwersalnej charakterystyce

Kije trekkingowe Rockland to modele, które wykonuje się z najwyższej jakości materiałów. Najlepsze produkty są wykonane z włókna węglowego. To jest niezwykle lekkie i jednocześnie sztywne. Dzięki temu kije są niezwykle wytrzymałe, a ich masa własna nie spowoduje szybkiego zmęczenia naszych ramion podczas marszu. Ze względu na segmentową konstrukcję kije można złożyć do kompaktowych rozmiarów, co znacząco ułatwia ich transport. Z łatwością przytroczymy je do plecaka i po rozłożeniu dopasujemy ich długość do naszego wzrostu. Kije trekkingowe Rockland posiadają ergonomiczne chwyty o przedłużonej konstrukcji. Dzięki temu będziemy mogli lepiej reagować na zmieniającą się stromość pokonywanych szlaków. Szeroki pętle nadgarstkowe są regulowane i wykonywane z materiałów szybkoschnących. Kije wykorzystują zewnętrzną blokadę opartą o klamry. Dzięki temu ich składanie i rozkładanie zajmuje dosłownie sekundy.

Sprawdź kije trekkingowe Rockland w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór kijów z kolekcji Rockland Trekking Poles. Ich zaawansowana konstrukcja zapewnia optymalne wsparcie podczas pokonywania górskich szlaków. Dzięki nim odciążymy nasze stawy podczas wymagających wypraw i najdłuższych trekkingów. Wykorzystanie zaawansowanych materiałów sprawia, że kije marki są lekkie i niezwykle wytrzymałe. Możesz więc mieć pewność, że nowo wybrane kije posłużą ci przez naprawdę długi czas. Kije trekkingowe Rockland to idealny wybór dla wymagających turystów. Za sprawą wielu dodatków wykorzystasz je podczas aktywności latem, jak i zimą. Specjalne buciki osłaniające groty pozwolą ci na korzystanie z nich nawet w trakcie nordic walkingu.