top

Kije biegowe Black Diamond

Kije biegowe Black Diamond ® wiodą prym wśród propozycji do szybkiego przemieszczania się w terenie. Łatwo możemy je spakować do małych rozmiarów, przez co nie przeszkadzają podczas treningu biegowego lub zawodów.
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

Wyczyść

Kije biegowe Black Diamond — zaawansowana konstrukcja dla wymagających

Amerykańska marka Black Diamond to producent najwyższej jakości sprzętu dla fanów aktywności w górach. W jej portfolio znajdziemy szeroki wybór odzieży, jak i specjalistycznych rozwiązań, dla wspinaczy, biegaczy, czy fanów narciarstwa. Kije biegowe Black Diamond to najlżejsze i najbardziej zaawansowane konstrukcje marki. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów mają za zadanie oferować nam niezbędne wsparcie, w wyjątkowo lekkiej i kompaktowej formie. Modele wykonuje się więc wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wybierając kije Black Diamond sięgasz po bezkompromisowy produkt najwyższej jakości.

Nowoczesne materiały w celu zaoszczędzenia każdego zbędnego grama wagi

Kije biegowe Black Diamond to modele, które powstają z ultralekkich materiałów. W ofercie marki znajdziemy produkty ze stopów metali lekkich — aluminium, oraz z włókna węglowego. Oba rozwiązania zapewniają niską wagę konstrukcji kijów, oraz ich odpowiednią wytrzymałość. Kijki karbonowe będą idealnym wyborem dla zawodników i profesjonalistów, dla których najlżejszy sprzęt jest jednym z kluczowych czynników w zdobywaniu kolejnych sukcesów. Kije biegowe Black Diamond składa się za pomocą systemu opartego o linkę (podobnie jak w sondach lawinowych). Takie rozwiązanie ma wiele plusów. Przede wszystkim kije można rozłożyć w ciągu ułamków sekund, a złożone są niezwykle kompaktowe, przez co z powodzeniem zmieszczą się w kieszeni kamizelki biegowej. Ergonomicznie profilowane rękojeści pozwalają na zachowanie pewnego chwytu podczas biegu. Rączki wielu modeli są przedłużone, abyśmy mogli błyskawicznie reagować na zmianę nachylenia stoku, po którym biegniemy. Szerokie pętle nadgarstkowe są regulowane i wykonane z szybkoschnących materiałów. Kije amerykańskie marki dostępne są w wielu rozmiarach, zarówno regulowanych, jak i tych o stałej długości.

Sprawdź kije biegowe Black Diamond w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór kijów BD. Zarówno biegowej, jak i trekkingowe kije Black Diamond to produkty najwyższej jakości, które spełnią wymagania wymagających użytkowników. Wykorzystanie najlepszych jakościowo materiałów sprawia, że kije marki są lekkie, wytrzymałe i oferują nam niezbędną podczas biegu górskimi szlakami stabilność. Jeśli więc szukasz bezkompromisowego produktu, który nigdy cię nie zawiedzie, warto wybrać kije biegowe amerykańskiego producenta.