top

Harszle ATK

Harszle ATK zapewnią przyczepność na zalodzonych stokach. Dzięki nim zdobędziesz na nartach kazdy szczyt, nawet przy bardzo niesprzyjających warunkach śniegowych. Sprawdź lekkie modele na ekstremalne warunki!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Harszle ATK — doskonały wybór na najtrudniejsze warunki

Podczas kompletowania sprzętu skiturowego, ważne jest, aby zabezpieczyć się przed zmiennymi warunkami, jakie mogą napotkać nas podczas wyjść w góry. Jeśli wybraliście wiązania ATK, warto więc zakupić również pasujące do nich noże lodowe. Harszle ATK to najwyższej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach. Ich konstrukcja oparta jest o lekkie, a przy tym niezwykle mocne i wytrzymałe materiały. Montaż noży jest niezwykle prosty i intuicyjny, co jest niezwykle istotne w trudnym technicznie terenie.

Lekka i niezwykle wytrzymała konstrukcja dla wymagających

Harszle ATK powstają z nowoczesnych stopów metali lekkich. Te mają za zadanie zapewnić nam wyjątkowe wsparcie. Dlaczego? Dlatego, że pomimo niewielkiej wagi, są niezwykle mocne, co znacząco ogranicza ryzyko ich uszkodzenia. Dzięki temu noże lodowe ATK pozwolą nam na pokonanie oblodzonych stromizn, bez nadmiernego wysiłku. Niewielka waga sprawi, że przenoszone w pokrowcu transportowym nie będą nas obciążały. Harszle ATK przeznaczone dla wiązań z serii Speed Touring, Touring, Free Touring i Rental dostępne są w wielu szerokościach. Dzięki temu bez problemu dopasujecie je do swoich desek, bez względu na to, czy są to wąskie narty zawodnicze, czy szeroki model dla fanów freeridu.

Sprawdź harszle ATK w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowo bogaty wybór produktów ATK. Wiązania dla każdego fana skituringu wyposażysz w dodatkowe akcesoria, takie jak smycze, czy właśnie harszle. To te dodatki pozwolą ci zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami w postaci upadku. Harszle ATK to doskonały wybór dla wszystkich użytkowników wiązań tej marki. Ich montaż jest dziecinnie prosty i zajmuje dosłownie kilka chwil. Dzięki nim łatwiej będzie nam poruszać się po najbardziej niebezpiecznych i oblodzonych odcinkach pokonywanych przez nas tur.