top

Czapki Patagonia

Czapki Patagonia ® to modele, które sprawdzą się przez cały rok – ciepłe czapki zimowe, lekkie beanie, czapki z daszkiem. Ich wspólnym mianownikiem jest zapewnienie Ci optymalnego komfortu termicznego tak latem, jak i zimą.
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

  1. -16%
    Nowy
    Czapka Patagonia Beanie Hat - cosmic gold
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

Wyczyść

Czapki Patagonia — maksymalna jakość i ochrona planety

Amerykańska marka Patagonia to bez wątpienia producent kojarzony z najwyższej jakości produktami. To, co jest kluczem w ich wykonaniu, to wysokogatunkowe tkaniny, zapewniające doskonałą funkcjonalność odzieży. Nie inaczej jest z czapkami! W ofercie znajdziemy niezwykle szeroki wybór modeli. Różne typy i fasony pozwolą dobrać odpowiednie nakrycie głowy dla każdego z nas! W kolekcji są zarówno zimowe czapki Patagonia, jak i modele wyposażone w daszek! Mówiąc o jakimkolwiek produkcie marki, nie można nie wspomnieć o ekologii! Każda czapka wykonana jest bowiem z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Wykorzystana bawełna pochodzi z organicznych upraw, które chronią glebę przed wyjałowieniem. Dzieje się tak z powodu ograniczenia zużycia wody i pestycydów. Z kolei syntetyki pozyskiwane są w procesie recyklingu. Niektóre z modeli czapek Patagonia to praktycznie w 100% przetworzone sieci rybackie! Wybierając jedną z nich, sięgasz nie tylko po wyjątkowo praktyczny, ale również zrównoważony produkt! Dodatkowo odzież tworzona jest proetycznie co potwierdza Fair Trade Certified™.

Modele w góry, jak i na co dzień

Firma posiada szeroki wybór modeli, dzięki czemu znajdziesz coś dla siebie na każdą pogodę. Latem doskonałym wyborem będą czapki Patagonia z daszkiem. Zabezpieczą one naszą głowę przed nadmiernym promieniowaniem UV. Dzięki czemu będziemy chronieni przed poparzeniami słonecznymi. Swobodna cyrkulacja powietrza sprawi, że skóra głowy pozostanie sucha i chłodna. Stylowy wygląd czapek pozwoli na noszenie ich nie tylko w górach, ale również na co dzień!

Jeśli jednak poszukujesz czegoś na nadchodzącą jesień i zimę. Sprawdź ciepłe czapki Patagonia. Dostępne są zarówno modele wykonane z wełny, jak i materiałów syntetycznych. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, sięgniesz po produkt, który zapewni Ci maksymalny komfort podczas aktywności w terenie. Czapka doskonale odizoluje Cię od chłodu, a jej wysoki wskaźnik oddychalności pozwoli na uniknięcie przegrzania. Modele z wełny cechują się ponadto naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi. Dzięki temu tkanina czapki zachowa swą świeżość na dłużej!