top

Czapki Dynafit

Czapki Dynafit ® to szeroki wachlarz modeli, których zadaniem jest skuteczna ochrona Twojej głowy – zimą przed chłodem, a latem przed przegrzaniem. Wybieraj wśród czapek, opasek, kominiarek oraz czapek z daszkiem i typu trucker.
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

Wyczyść

Czapki Dynafit — najwyższa jakości i ekologia

Dynafit to producent odzieży, obuwia i sprzętu górskiego dla najbardziej wymagających użytkowników. W swych projektach łączy niezwykle wysoką jakość wykonania z nowoczesnymi technologiami i materiałami. Efekt? Maksymalny komfort! To dzięki niemu czapki Dynafit będą nieodłącznym towarzyszem wszelkich swoich outdoorowych wyzwań. W ofercie marki znajdziesz wiele produktów, od zimówek po czapki z daszkiem Dynafit. Łączy je jednak nie tylko wysoka jakość, ale również ekologia. Czapki są bowiem głównie wykonane z materiałów pozyskanych w procesie recyklingu. Dzięki temu minimalizowana jest emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Część czapek posiada również hydrofobową impregnację DWR niezawierającą wyjątkowo szkodliwych perfluorowęglowodorów! Cały proces produkcji tych zaawansowanych czapek został przez to odznaczony szanowanym międzynarodowym certyfikatem bluesign®.

Szeroki wybór modeli marki

Czapki Dynafit to naprawdę wyjątkowo szerokie portfolio produktów. W ofercie znajdziemy wyżej wspomniane czapki z daszkiem, które świetnie sprawdzą się podczas słonecznej pogody. Ochronią nas bowiem przed promieniami UV, co przełoży się na maksymalny komfort. W ofercie znajdziemy jednak wiele czapek zimowych Dynafit. Te najłatwiej podzielić na modele syntetyczne i takie wykonane z wełny merino. Pierwsze doskonale sprawdzą się podczas wyjątkowo forsownych aktywności. Ich szybkoschnące właściwości pozwolą bowiem na sprawne pochłanianie i odparowywanie wilgoci powstałej na skórze podczas wysiłku. Czapki Dynafit wykonane z wełny merino to z kolei doskonały wybór dla wszystkich z tych, którym najbardziej zależy na właściwościach termoregulujących. Wybierając tego typu model, nie musimy obawiać się ani wychłodzenia, ani przegrzania okolic głowy. Co więcej, naturalne właściwości wełny merino pozwolą tkaninie na zachowanie długotrwałej świeżości.

Czapki Dynafit w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele produktów tej uznanej marki. Czapki, jak i pozostałe elementy odzieży zapewnią wam maksymalne wsparcie i komfort termiczny. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą u nas model idealnie dopasowany do swoich preferencji. Czapki sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą chroniąc nas przed utratą optymalnej temperatury głowy!