top

Czapki z daszkiem Dynafit

Czapki z daszkiem Dynafit zdecydowanie zasługują na uwagę. Przyciągający wzrok design sprawi, że każdy użytkownik będzie czuł się w nich wyjątkowo. Codzienne noszenie nie będzie problemem ze względu na wysoką wentylację.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Dynafit czapka z daszkiem na bieg, trekking i nie tylko

Odpowiednie nakrycie głowy ma ogromne znaczenie podczas aktywności w terenie. Czapka pozwala bowiem uniknąć nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, które mogłoby spowodować poparzenia słoneczne i przegrzanie. Czapki z daszkiem Dynafit to szeroki wybór modeli dla fanów outdooru. Produkty dedykowane są biegom, pieszej turystyce, a nawet skituringowi. Marka stawia ponadto na ochronę środowiska naturalnego. Wiele z modeli wykonana jest z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu. Impregnacja hydrofobowa odbywa się bez używania wyjątkowo szkodliwych związków chemicznych (PFC-Free). Dzięki temu wiele czapek może pochwalić się certyfikatem bluesign®. Marka stawia również na etyczność produkcji, co potwierdza Fair Wear.

Komfort termiczny i ochrona przed oślepiającym słońcem

Czapki z daszkiem Dynafit to szeroki wybór modeli do różnych aktywności, które mają za zadanie ochronić nas przed słońcem. W kolekcji znajdziemy klasyczne baseballówki, truckerki, czy daszki. Każda z czapek chroni nas przed oślepieniem na skutek promieniowania słonecznego. Marka wykorzystuje szybkoschnące materiały, co pozwala na sprawne pozbywanie się z okolic skóry powstałego podczas wysiłku potu. W zależności od modelu będzie posiadać on regulowany pasek, zatrzaski, bądź elastyczną gumkę samoistnie dopasowującą się do obwodu głowy. Czapki z daszkiem Dynafit często wykończone są impregnatem hydrofobowym, co minimalizuje ryzyko ich szybkiego przemoczenia. Wiele z modeli posiada również specjalną antybakteryjną technologię polygiene®. Dzięki niej tkanina czapki hamuje powstawanie przykrych zapachów i dłużej zachowuje swą świeżość.

Sprawdź czapki z daszkiem Dynafit w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór produktów Dynafit. Od czapek z daszkiem po ciepłe modele zimowe. Każda z nich wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które są funkcjonalne i wytrzymałe. Nakrycia głowy od Dynafit pozwalają dzięki temu utrzymać odpowiednią temperaturę okolic głowy i przyjemnie suchą skórę. Czapki dostępne są w szerokim wyborze modeli i kolorystyk. Zarówno panie, jak i panowie znajdą więc w kolekcji marki coś specjalnie dla siebie.