top

Coleman Namioty turystyczne

W Coleman® wiedzą, że twój namiot i schronienie są kluczem do korzystania ze wszystkiego, co przyroda ma do zaoferowania na świeżym powietrzu. Oferta marki to naprawdę szeroka gama produktów.
12
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Namioty turystyczne Coleman® to gwarancja wysokiej jakości i trwałości

Coleman® namioty turystyczne to wyjątkowa jakość i trwałość - od szpilki i śledzia, aż po wodoszczelny tropik przetestowany w tunelu wiatrowym. Niezależnie od tego, jaką przygodę wybierasz: czy to letnie wakacje na rodzinnym kempingu, trekking gdzieś w górach wysokich, czy może weekendową wyprawę na pustynię, w ofercie Coleman® znajdziesz namiot turystyczny, który będziesz mógł nazwać domem. Wybierz model który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i miej pewność, że najlepiej wykorzystasz swoją podróż!

Namioty turystyczne Coleman - doskonały wybór dla każdego miłośnika outdooru

W Coleman® wiedzą, że twój namiot i schronienie są kluczem do korzystania ze wszystkiego, co przyroda ma do zaoferowania na świeżym powietrzu. Oferta marki to naprawdę szeroka gama produktów, wytworzonych według niezwykle wysokich standardów i oferujących unikalne funkcje. Namioty Coleman to pewna ochrona przed deszczem, ale także promieniami UV które niezwykle przyspieszają starzenie się tkanin i powłok impregnacyjnych. Stabilne konstrukcje oprą się wiatrom, sprytnie zaprojektowane otwory wentylacyjne doprowadzą świeże powietrze (także w warunkach załamania pogody!). Klejone szwy, polietylenowe podłogi... Długo by wymieniać - wybierz namiot turystyczny który będzie pewnym towarzyszem Twej wymarzonej przygody!