Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Buty wspinaczkowe Five Ten

Buty wspinaczkowe Five Ten to legenda wśród wspinaczy na całym świecie. Marka ta wprowadziła w latach osiemdziesiątych gumę 5.10 Stealth, dzięki czemu buty zyskały nieznaną dotychczas przyczepność.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -20%
  Buty wspinaczkowe Five Ten Asym VCS - active green/core black
  Buty wspinaczkowe Five Ten Asym VCS - active green/core black
  Już od 399,99 zł Cena regularna 499,99 zł
 2. -20%
  Buty wspinaczkowe Five Ten Asym VCS damskie - active pink/core black
  Buty wspinaczkowe Five Ten Asym VCS damskie - active pink/core black
  Już od 399,99 zł Cena regularna 499,99 zł
 3. -15%
  Nowy
  Damskie buty wspinaczkowe Five Ten Anasazi LV - collegiate aqua/black
 4. -33%
  Buty wspinaczkowe damskie Five Ten Anasazi LV - teal
  Buty wspinaczkowe damskie Five Ten Anasazi LV - teal
  Już od 401,99 zł Cena regularna 599,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Buty wspinaczkowe Five Ten to kultowe modele

Buty do wspinaczki marki 5.10 do dzisiaj są ścisłą światową czołówką. Często wybierane przez topowych wspinaczy, doskonale sprawdzają się na najtrudniejszych drogach wspinaczkowych świata oferując niezrównaną precyzję oraz przyczepność nawet na najmniejszych stopniach. Nie oznacza to jednak, że ze świetnych właściwości butów Five Ten nie mogą skorzystać też początkujący wspinacze. Szereg modeli przygotowany z myślą o osobach z mniejszym doświadczeniem w tym sporcie, pozwala zacząć przygodę ze skałami w najlepszym stylu. W bogatej historii tej marki pojawiło się wiele przełomowych modeli, które są z kolejnymi drobnymi zmianami produkowane aż do dzisiaj. Świetnym przykładem są buty wspinaczkowe Five Ten Anasazi, które w wielu odmianach zaspokajając potrzeby wspinaczy na całym świecie.

Buty wspinaczkowe 5.10 – guma Stealth to rewolucja

Marka Five Ten jest odpowiedzialna za wprowadzenie do świata wspinaczki rewolucyjnych rozwiązań. Zdecydowanym przełomem było wynalezieni gumy Stealth Rubber. To specjalna mieszanka, która powstała specjalnie z myślą o butach wspinaczkowych i podejściowych. Jej unikalne właściwości sprawiały, że buty wspinaczkowe Five Ten niemal „kleiły się” do skały. Wprowadzenie jej na rynek w latach osiemdziesiątych zrewolucjonizowało podejście do wspinaczki i dało wspinaczom zupełnie nowy wachlarz możliwości. Era nowoczesnego obuwia wspinaczkowego pozwoliła przekraczać kolejne bariery i pokonywać coraz trudniejsze drogi.

Buty wspinaczkowe Five Ten Anasazi i inne w sklepie 8a.pl

W sklepie wspinaczkowym 8a.pl nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z najbardziej znanych producentów obuwia wspinaczkowego. W ofercie posiadamy obuwie do wspinaczki zarówno dla najbardziej doświadczonych użytkowników, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze skałami. Znaczna część modeli stanowią buty wspinaczkowe Five Ten Anasazi. Ten kultowy model produkowany jest w wielu wersjach, optymalnie dopasowanych do zróżnicowanych wymagań wspinaczy. Buty do wspinaczki 5.10 to niezawodność i niezrównana przyczepność w skałach.