Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Bluza Patagonia Capilene MW Crew NE - black

Już od 254,15 zł Cena regularna 299,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Bluza Patagonia Capilene MW Crew NE to wszechstronny element górskiego stroju doskonale sprawdzający się zarówno na trekkingu, weekendowej wycieczce, jak i wypadzie pod miasto. Jego oddychalność i optymalna izolacja sprawią, że skorzystasz z tego modelu przez większą część roku, zapewniając sobie komfortową podstawę do wielu różnych aktywności.

Techniczny strój górski składa się ze współpracujących ze sobą warstw. Bluzę Patagonia możesz nosić jako pierwszy lub pośredni element tego rodzaju ubioru. Oznacza to, że będzie ona odprowadzać wilgoć do membrany, a także wstępnie izolować organizmu. Dzięki temu zabierzesz ją na górski biwak, trekking, czy skorzystasz w chłodniejsze dni spędzane na miejskich spacerach.

Bluza trekkingowa Patagonia Capilene MW Crew NE doskonale sprawdzi się podczas kilkudniowych górskich wędrówek dzięki zastosowanej tutaj technologii HeiQ® Fresh Tech. Zadaniem tego rozwiązania jest ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, co wynika z jego właściwości antybakteryjnych. Dzięki temu zachowasz świeżość przy ciele przez dłuższy czas, co z pewnością ucieszy minimalistów zabierających w góry jedynie tą najbardziej funkcjonalną odzież. Bluza Patagonia Capilene MW Crew NE wykonana została z poliestru, który cechuje się zdolnością do częściowego zachowania odwracalności skóry. Oznacza to, że skorzystasz z tego modelu jako elementu warstwowego stroju górskiego, zapewniając sobie komfortowe odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu również w trakcie odpoczynku bluza trekkingowa Patagonia o wiele szybciej wyschnie, a podczas wędrówki ograniczy nieprzyjemne przegrzewanie.

Bluza Patagonia Capilene MW Crew NE opiera się na przylegającym kroju Slim Fit, który zapewni maksymalną swobodę ruchów niezbędną do efektywnego poruszania się górskim szlakiem. Ten model posiada dwa certyfikaty. Pierwszym z nich jest bluesign® świadczący o tym, że na żadnym etapie produkcji bluzy nie doszło do zanieczyszczenia środowiska, co w dobie ruchów ekologicznych jest niezwykle istotne. Drugim z wyróżnień jest certyfikat Fair Trade Certified™ oznaczający, że osoby, które przyczyniły się do wykonania tego modelu, zostały uczciwie wynagrodzone i nie doszło do zjawiska wyzysku.

Bluza trekkingowa Patagonia Capilene MW Crew NE to wszechstronny element górskiej garderoby, który zawsze zapewni komfortową podstawę nawet do tych kilkudniowych wypraw.

Patagonia Capilene MW Crew NE najważniejsze cechy:

  • Bluza wykonana z szybkoschnącego poliestru;
  • Syntetyk zachowuje część z oddychalności skóry, co ogranicza przegrzewanie;
  • Antybakteryjne wykończenie w technologii HeiQ® Fresh Tech zapobiega szybkiemu powstawaniu nieprzyjemnych zapachów;
  • Przylegający krój Slim Fit zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Materiał wykorzystany w bluzie pochodzi z recyklingu;
  • Bluza posiada certyfikat Fair Trade Certified™ oznaczający uczciwą płacę za pracę bez stosowania metod wyzyskiwania;
  • Bluza wykonana w standardzie bluesign®;

Użyte materiały: 100% poliester;

bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Opinie klientów o Bluza Patagonia Capilene MW Crew NE - black
0.0
0 opinie