Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Zamberlan Buty damskie

Buty damskie Zamberlan zaprojektowane zostały przez prawdziwie żeńską drużynę, która była w stanie przemyśleć, zinterpretować i połączyć w całość trzy podstawowe czynniki stanowiące o wyjątkowości tej kobiecej linii:
• Potrzeby dzisiejszych miłośniczek gór i przyrody;
• Tradycję szewskiego rzemiosła: buty mają cechy techniczne stworzone specjalnie w celu dopasowania do kobiecej stopy, zarówno w kwestii anatomii, ułożenia stopy, jak i jej objętości;
• Nieustraszonego ducha pierwszych „wspinaczek”, które kwestionowały uprzedzenia tamtych czasów i tworzyły historię, otwierając drogi w górach i w życiu dla wszystkich kobiet.

Damskie obuwie Zamberlan – dedykowane kobietom tworzącym historię gór

„W naszych kolekcjach zawsze mieliśmy buty górskie dla kobiet. Jednak rok 2019 stanowi ważny krok w naszej historii, ponieważ wprowadziliśmy nową linię ‘Epic Women’. Została całkowicie zaprojektowana, pomyślana, przetestowana i wyprodukowana dla potrzeb kobiecego dopasowania, wagi, energii, wydajności i estetyki. Ta nowa linia dedykowana jest odważnym kobietom gór: Marie Paradis i Henriette d’Angeville (pierwszym pogromczyniom Mont Blanc z lat 1808 i 1838 r.) oraz Amelii Edwards (jednej z pierwszych eksploratorek Dolomitów) Te kobiety były pionierkami bez żadnego żeńskiego wzorca do którego można by się odnieść, a mimo to stały się przykładami godnymi naśladowania. Linia Epic Women to hymn do ich talentów i dziedzictwa.”
Maria Zamberlan

Od 1929 r. Zamberlan® to prawdziwy pionier w branży. Produkuje buty trekkingowe i wysokogórskie dla wszystkich, którzy kochają góry z pasją i prawdziwym szacunkiem. Buty damskie Zamberlan to dopracowane w każdym calu modele, idealne do wędrówek z plecakiem i wycieczek po szlaku w różnych warunkach. Stworzone dla nieustających w dążeniu do ambitnego, górskiego celu.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
GORE-TEX® w obuwiu
Twój wybór: Usuń wszystkie