top

Turystyczne panele słoneczne

Turystyczne panele słoneczne to prawdziwa rewolucja w kwestii wytwarzania prądu, niezbędnego do zasilania sprzętu elektronicznego, towarzyszącego nam podczas wyjazdów turystycznych czy ekspedycji górskich.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
 1. -20%
  Panel solarny BioLite Solar Panel 10+
 2. -20%
  Panel solarny BioLite Solar Panel 5+
 3. -10%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 20
  Panel solarny Goal Zero Nomad 20
  989,99 zł 1 099,99 zł
 4. -10%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 10
  Panel solarny Goal Zero Nomad 10
  539,99 zł 599,99 zł
 5. -10%
  Panel Solarny Goal Zero Nomad 5
  Panel Solarny Goal Zero Nomad 5
  287,99 zł 319,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Składane panele słoneczne na plecak i modele z powerbankiem

Mniejsze panele słoneczne zostały skonstruowane w taki sposób, aby można je było przyczepić do plecaka i ładować urządzenia czy powerbanki nawet w trakcie marszu. Ładowanie baterii za pomocą turystycznych paneli słonecznych to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie podczas pobytu z dala od cywilizacji. Z paneli słonecznych korzystają uczestnicy wypraw wysokogórskich, ekspedycji badawczych, a także zwyczajni turyści, którzy zawsze chcą być w kontakcie ze światem. Składane panele słoneczne zakładane na plecak turystyczny umożliwią doładowanie smartfona w trakcie całodziennej wędrówki w słonecznej pogodzie, pozwalając w pełni korzystać z jego wszystkich właściwości. W ofercie posiadamy również panele słoneczne o większej powierzchni wyposażone w zestawie w powerbank. Dzięki temu energię zgromadzoną przez panel możemy użyć również w późniejszym terminie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać każdy promień słońca nawet wtedy, kiedy wszystkie sprzęty są już naładowane w 100%.

Najlepsze turystyczne panele słoneczne w sklepie 8a.pl

Staramy się, aby oferta sklepu górskiego 8a.pl zawierała tylko najbardziej dopracowane rozwiązania, które nie zawiodą w wymagających warunkach. Stawiamy tylko na topowych producentów, których panele słoneczne są użytkowane przez profesjonalistów na całym świecie. Jednym z nich jest bez wątpienia Goal Zero. Składane turystyczne panele słoneczne pozwalają na pozostanie w kontakcie ze światem nawet w najdalszych zakątkach świata, zarówno w czasie górskich ekspedycji, jak i wypraw turystycznych.