Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Turystyczne panele słoneczne

Turystyczne panele słoneczne to prawdziwa rewolucja w kwestii wytwarzania prądu, niezbędnego do zasilania sprzętu elektronicznego, towarzyszącego nam podczas wyjazdów turystycznych czy ekspedycji górskich.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
 1. -15%
  Zestaw Goal Zero Nomad 13 + Flip 30
  Zestaw Goal Zero Nomad 13 + Flip 30
  Cena promocyjna 908,65 zł Cena regularna 1 069,00 zł
 2. -15%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 13
  Panel solarny Goal Zero Nomad 13
  Cena promocyjna 636,65 zł Cena regularna 749,00 zł
 3. -15%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 7 - black
  Panel solarny Goal Zero Nomad 7 - black
  Cena promocyjna 381,65 zł Cena regularna 449,00 zł
 4. -15%
  Wytrzymały panel solarny Goal Zero Nomad 14 Plus
  Wytrzymały panel solarny Goal Zero Nomad 14 Plus
  Cena promocyjna 764,15 zł Cena regularna 899,00 zł
 5. -15%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 7 Plus
  Panel solarny Goal Zero Nomad 7 Plus
  Cena promocyjna 534,65 zł Cena regularna 629,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Składane panele słoneczne na plecak i modele z powerbankiem

Mniejsze panele słoneczne zostały skonstruowane w taki sposób, aby można je było przyczepić do plecaka i ładować urządzenia czy powerbanki nawet w trakcie marszu. Ładowanie baterii za pomocą paneli słonecznych to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie podczas pobytu z dala od cywilizacji. Z paneli słonecznych korzystają uczestnicy wypraw wysokogórskich, ekspedycji badawczych, a także zwyczajni turyści, którzy zawsze chcą być w kontakcie ze światem. Składane panele słoneczne na plecak umożliwią doładowanie smartfona w trakcie całodziennej wędrówki w słonecznej pogodzie, pozwalając w pełni korzystać z jego wszystkich właściwości. W ofercie posiadamy również panele słoneczne o większej powierzchni wyposażone w zestawie w powerbank. Dzięki temu energię zgromadzoną przez panel możemy użyć również w późniejszym terminie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać każdy promień słońca nawet wtedy, kiedy wszystkie sprzęty są już naładowane w 100%.

Najlepsze turystyczne panele słoneczne w sklepie 8a.pl

Staramy się, aby oferta sklepu górskiego 8a.pl zawierała tylko najbardziej dopracowane rozwiązania, które nie zawiodą w wymagających warunkach. Stawiamy tylko na topowych producentów, których panele słoneczne są użytkowane przez profesjonalistów na całym świecie. Jednym z nich jest bez wątpienia Goal Zero. Składane turystyczne panele słoneczne pozwalają na pozostanie w kontakcie ze światem nawet w najdalszych zakątkach świata, zarówno w czasie górskich ekspedycji, jak i wypraw turystycznych.

Oprócz paneli słonecznych, warto zaopatrzyć się w:

Pojemniki na wodę Filtry do wody Banki energii i akumulatory Kuchenki turystyczne