top

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel 70 - pacific/ink

344,39 zł 419,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel 70 to pojemny model, który sprawdzi się podczas dłuższych wyjazdów. Całość została wykonana z zastosowaniem rozwiązania NFC. Jest to specjalna płytka, do której możesz przyłożyć smartfon obsługujący to rozwiązanie i wyświetlić informacje podane przez właściciela.

Torbę marki Deuter wyprodukowano z wytrzymałych materiałów, z których część uzyskano z recyklingu. Co więcej, cały proces produkcji modelu przebiegł z poszanowaniem środowiska naturalnego, co potwierdza certyfikat bluesign®.

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel 70 to praktyczny model, który możesz przenosić zarówno jak klasyczny plecak, jak i w rękach. Jest to możliwe dzięki wyściełanym pasom z możliwością regulacji ich długości lub też połączenia w jeden uchwyt. Model został wykonany z wytrzymałego poliamidu o gęstości 420 denierów oraz poliestru o gęstości 600 denierów.

Torba ma jedną pojemną komorę główną, która jest zamykana za pomocą zamka z szerokim dostępem od góry. Zamek możesz dodatkowo zabezpieczyć za pomocą kłódki (dostępna osobno). Wewnątrz komory głównej znajdziesz kieszeń z siatki na drobiazgi z klipsem na klucze. Na jednym z boków znajduje się dodatkowo pojemna kieszeń, z kolei na drugim boku umieszczono mniejszą kieszonkę.

Torba Deuter Aviant Duffel 70 – najważniejsze cechy:

 • Model można przenosić w rękach lub na plecach;
 • Produkt ma dwa wyściełane regulowane pasy;
 • Element z rzepem do łączenia pasów u góry;
 • Pojemna komora główna zabezpieczona zamkiem;
 • Możliwość zabezpieczenia zamka za pomocą kłódki (dostępna osobno);
 • Kieszeń z siatki wewnątrz z klipsem na klucze;
 • Kieszeń na zamek z boku;
 • Kieszonka na drugim boku;
 • Model wolny od szkodliwych związków PFC;
 • Produkt posiada certyfikat Fair Wear;
 • Model ma certyfikat bluesign®;
 • Model korzysta z technologii NFC;
 • Niska waga;
Tak
Deuter x Technologia NFC (Near Field Communication)
NFC to skrót od Near Field Communication i odnosi się to do bezpiecznego standardu w technologii RFID specjalizującej się w krótkich odległościach. Technologia NFC bywa używana do różnych metod płatności, takich jak karty EC, karty kredytowe lub usługi, takie jak Apple Pay i Google Play, albo też, na przykład podczas podłączania słuchawek radiowych (obok technologii Bluetooth). W przypadku wybranych produktów Deuter stosuje się cienkie, samoprzylepne chipy, które są całkowicie pasywne, a więc nie przechowują ani nie przekazują niczego. Są natomiast połączone z informacją (adresem URL). Gdy tylko urządzenie końcowe, takie jak smartfon, wyśle ​​sygnał NFC i znajdzie się wystarczająco blisko chipa (mowa o mniej niż 20 cm), będzie on odzwierciedlać zapisane informacje jako „echo”. NFS jest obecnie kompatybilny ze wszystkimi smartfonami z systemem Android (również tabletami) w wersji OS 4.0 lub nowszej. Z Apple kompatybilne są urządzenia zaczynające się od iPhone'a 7. Kilka urządzeń może już odczytywać NFC bez konieczności korzystania z innej aplikacji, o ile jest ona aktywna. Zwłaszcza nieco starsze urządzenia wymagają zwykle dodatkowej aplikacji. Cała seria Deuter AViANT jest wyposażona w praktyczną technologię NFC. Wszystkie modele mają wbudowany mały chip ukryty pod naszytym logo NFC. Można go skanować za pomocą większości popularnych smartfonów i wówczas prowadzi do strony internetowej, gdzie oferuje takie funkcje jak sprawdzanie autentyczności produktu, opcję ponownego przeglądnięcia informacji o nim, a także możliwość zarejestrowania produktu pod swoim nazwiskiem. Jeśli zgubisz bagaż na lotnisku lub w podróży, osoba, która go znajdzie, może zeskanować chip, aby znaleźć dane kontaktowe. Pamiętaj, że żadne dane nie są zapisywane bezpośrednio na chipie. W ten sposób obcy nie będą mogli niczego odczytać - wszystkie przechowywane dane (informacje kontaktowe i inne zarejestrowane produkty) są przechowywane w zewnętrznej bazie danych i zarządzane przez firmę Deuter. Te dane również nie zostaną przekazane później. Zawsze też możesz usunąć tę rejestrację dla danego produktu, korzystając z łącza w potwierdzeniu rejestracji albo przez email.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 3520222
Oryginalna nazwa koloru pacific/ink
Kolor Niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Deuter Travel
Seria producenta Deuter AviANT
Przeznaczenie Podróże / Do samolotu
Pojemność bazowa 70 l
Waga ok. 730 g
Materiał Poliamid 420D z recyklingu, poliester 600D
Wymiary ok. 68 x 36 x 28 cm
Deuter x Technologia NFC (Near Field Communication) Tak

Deuter Aviant Duffel 70 - opinie klientów

0.0
0 opinie