top

The North Face Windwall

The North Face Windwall™ to odzież doskonale zabezpieczająca przed wiatrem. Zastosowane w niej materiały zapobiegają szybkiemu wychłodzeniu organizmu. Sprawdź klasyczne softshelle, lekkie wiatrówki i polary Windwall™.
33
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę

The North Face Windwall™ - na wiatr

Wiatr potrafi być dokuczliwy. Nie tylko wtedy, kiedy zdobywamy wysokie szczyty czy pokonujemy górskie szlaki. Nawet podczas popołudniowego treningu w parku mocny wiatr może szybko wychłodzić organizm. To właśnie dlatego tak ważne jest zabezpieczenie się przed jego silnymi podmuchami. W tej roli doskonale sprawdzają się kurtki, spodnie i rękawiczki The North Face Windwall™. To odzież w której wykorzystano grupę materiałów opracowaną przez amerykańską markę TNF w jednym celu - ochrony przed porywistym wiatrem. W jej skład wchodzą zróżnicowane typy tkanin, które pozwalają osiągnąć ochronę przed wiatrem oraz optymalne warunki do uprawiania wielu aktywności w terenie.

Zróżnicowana odzież The North Face Windwall™

Wśród materiałów z serii Windwall™ znajduje się wiele różnych rozwiązań, dzięki którym można dobrać wiatroodporną odzież do każdego rodzaju aktywności. Od niezwykle cienkich wiatrówek, sprawdzających się w czasie biegów górskich czy pokonywania szlaków z minimalistycznym bagażem, poprzez softshelle o zróżnicowanej grubości i właściwościach termicznych, po nieprzewiewne bluzy polarowe, które zapewnią świetną izolację.

Softshelle Windwall™

Materiały softshellowe TNF oferują doskonałe połączenie właściwości przeciwwiatrowych z wysoką oddychalnością. Większość z nich zawdzięcza swoje właściwości bardzo gęstemu splotowi włókien, które skutecznie zatrzymują większość podmuchów wiatru. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie maksymalnej oddychalności. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w modelach przeznaczonych do aktywności o dużej intensywności wysiłku. Dostępne są też oczywiście tkaniny softshellowe wyposażone w membraną, które są całkowicie nieprzewiewne. To propozycja na bardziej wymagające warunki atmosferyczne.

Lekkie wiatrówki The North Face Windwall™

Najlżejsze materiały z serii Windwall™ są wykorzystywane w cienkich kurtkach przeciwwiatrowych. Wykonane najczęściej z poliestrowych lub nylonowych włókien modele wyśmienicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy gram bagażu. To ulubiony wybór osób szybko przemieszczających się po szlakach, a także biegaczy, dla których priorytetem jest lekkość odzieży i ekwipunku. Cienkie wiatrówki świetnie sprawdzą się również podczas codziennego treningu. Po zwinięciu z łatwością zmieszczą się do kieszeni lub niewielkiego pokrowca, aby można ich było użyć w razie pogorszenia się pogody.

Nieprzewiewne polary

Ostatnim rodzajem materiałów z serii TNF Windwall™ są nieprzewiewne polary. Materiał fleecowy wsparty membraną stanowi świetne połączenie oferujące ochronę przed wiatrem i wysoką izolację termiczną. Całość oferuje wysoki komfort użytkowania. To optymalny wybór na przejściowe pory roku.

Odzież The North Face Windwall™ w sklepie 8a.pl

Oferujemy szeroki wybór outdoorowej odzież wiatroodpornej, która doskonale sprawdza się w czasie niesprzyjających warunków. Kurtki i spodnie The North Face Windwall™ świetnie chronią przed zimnym wiatrem, skutecznie zapobiegając szybkiemu wychłodzeniu organizmu. To doskonałe rozwiązanie, które kiedy tylko nie zanosi się na opady, z powodzeniem zastąpi klasyczną kurtkę membranową. Dzięki wysokiej oddychalności produktów wykonanych z materiałów Windwall™ podejmowanie nowych wyzwań będzie niezwykle komfortowe.

Poznaj popularne kategorie marki The North Face:

The North Face Kurtki The North Face Kurtki softshell męskie The North Face Kurtki softshell damskie The North Face Kurtki przeciwwiatrowe The North Face
Spodnie The North Face Kurtki przeciwwiatrowe męskie The North Face Kurtki przeciwwiatrowe damskie The North Face Spodnie softshell męskie The North Face Spodnie softshell damskie The North Face