top

The North Face Buty wysokogórskie

Buty wysokogórskie The North Face to obuwie na którym możesz polegać w wymagającym terenie. Świetnie sprawdzi się na skalnych stopniach podczas zdobywania kolejnych szczytów, odpowiednio zabezpieczając nogi.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

The North Face – buty wysokogórskie dla wymagających użytkowników

Marka TNF jest doskonale znana wszystkim miłośnikom gór. Jej logo jest kojarzone nie tylko z obuwiem, ale również techniczną odzieżą czy wysokiej klasy sprzętem górskim. Bardzo zróżnicowane produkty sprawdzają się od weekendowych wypadów outdoorowych, po zdobywanie najwyższych szczytów świata. To właśnie z myślą o tej ostatniej aktywności projektanci marki przygotowali zróżnicowane buty wysokogórskie The North Face. Są one doskonałą propozycją dla najbardziej doświadczonych użytkowników mierzących się z trudnym górskim terenem. Znajdziemy wśród nich lżejsze buty, które sprawdzą się w Tatrach lub Alpach, jak i te na największe wysokości, które są użytkowane w Himalajach.

Buty wysokogórskie The North Face – budowa

Buty wysokogórskie to modele, które doskonale sprawdzają się w najtrudniejszym terenie. Strome skalne ściany i zbocza górskie to ich żywioł. Specjalne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują ich zwiększoną sztywność, które jest niezbędne podczas górskiej wspinaczki. Cholewki są wykonywane z niezwykle wytrzymałych materiałów, aby sprostać częstemu kontaktowi ze skałami i lodem. Dodatkowo są one chronione przez gumowe wzmocnienia w przedniej części lub pełny otok. Zastosowanie wysokiej jakości podeszew Vibram sprawia, że buty gwarantują bardzo dobrą przyczepności na skalnym podłożu. W zachowaniu trakcji na innych rodzajach podłoża pomaga specjalny bieżnik.

The North Face – buty wysokogórskie kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór obuwia górskiego The North Face. Modele z membraną GORE-TEX® doskonale sprawdzą się podczas zdobywania szczytów górskich o zróżnicowanej wysokości. Membrana GTX zapewnia bowiem pełną wodoodporność obuwia, świetnie sprawdzając się nie tylko w śnieżnych, ale również w deszczowych warunkach. To niezwykle wszechstronne rozwiązanie doskonale spisujące się w zmiennej górskiej pogodzie.