top

The North Face Buty trekkingowe

Buty trekkingowe The North Face to modele, które sprawdzą się w czasie przemierzania górskich szlaków i łatwiejszych ścieżek. W naszej ofercie znajdziesz wysokie i niskie modele dla każdego turysty i miłośnika gór. Buty The North Face na trekkingi to wysoki komfort na każdym szlaku!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Buty trekkingowe The North Face to zróżnicowane modele

Marka TNF to jeden z największych producentów odzieży, sprzętu i obuwia górskiego na świecie. W jej ofercie możemy znaleźć buty, które sprawdzą się w czasie codziennego użytkowania, jak i takie, w których będziemy mogli zdobywać najwyższe szczyty świata. Buty trekkingowe The North Face to najliczniej reprezentowana grupa w kolekcji. Zawiera obuwie przeznaczone do wędrówek i wycieczek w terenie. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno te na krótkie wycieczki w łatwiejszym terenie, jak i buty na wielodniowe trekkingi po górskich szlakach z ciężkim plecakiem. Niezależnie od tego na który model się zdecydujesz, zapewni on wyśmienitą trakcję i wygodę podczas kolejnych kilometrów marszu.

Wysokie buty trekkingowe The North Face idealne na wycieczki z plecakiem

Kiedy poruszamy się po górskich szlakach z plecakiem turystycznym dobrze jest się wyposażyć w wyższe obuwie trekkingowe. Zapewnia ono dodatkową stabilizacją kostki, chroniąc przed łatwą kontuzją. Zwiększona stabilność sprawia również, że możemy się poruszać po szlaku pewniej i szybciej. Buty trekkingi The North Face z wysoką cholewką również występują w kilku odmianach. Najlżejsze modele, często charakteryzujące się wysokością 3/4, wyśmienicie spiszą się na łatwiejszych szlakach oraz z plecakiem o umiarkowanej wielkości. Modele te charakteryzują się zazwyczaj bardzo dobrze amortyzowaną podeszwą oraz stosunkowo lekką cholewką. Nowoczesnej materiały gwarantują niezwykle wysoką oddychalność tego typu obuwia, przez co jest ono chętnie wybierane na cieplejszą część roku. Sztywniejsze buty trekkingowe The North Face ze skórzaną cholewką oraz otokiem przygotowywane są z myślą o dłuższych wyprawach z większym plecakiem. Oferują one zwiększoną sztywność oraz wytrzymałość niezbędną w trudnym górskim terenie. Precyzyjne systemy sznurowania pozwalają odpowiednio dopasować obuwie zarówno na stromych podejściach, jak i w czasie schodzenia.

Niskie buty trekkingowe The North Face

W ofercie marki TNF znaczną część modeli stanowią półbuty turystyczne. To świetny wybór na lato, a także przejściowe pory roku. Niskie buty oferują większą dynamikę i lekkość kroku. Idealnie spiszą się w czasie krótkich weekendowych wypadów z niedużym plecakiem. W wielu modelach wykorzystano doświadczenia zebrane podczas projektowania i produkcji innych typów obuwia. Z butów do biegania w terenie często zapożyczany jest niezwykle skuteczny system amortyzacji. Specjalne pianki doskonale tłumią wstrząsy powstające przy stawianiu kolejnych kroków. Z kolei z obuwia podejściowego TNF i wysokogórskiego przeniesiono skuteczne zabezpieczenie cholewki przed uszkodzeniami – w postaci gumowego otoku lub osłony przedniej części buta.

The North Face – buty trekkingowe amerykańskiej marki kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór obuwia trekkingowego The North Face na każdą porę roku. Większość modeli jest dostępna w dwóch wersjach – z membraną GORE-TEX® lub bez niej. Ta pierwsza doskonale sprawdza się w czasie deszczowej pogody. Membrana zapewnia bowiem wysoką wodoodporność, skutecznie zatrzymując wodę na zewnątrz buta. Takie rozwiązanie pozwala wszędzie dotrzeć suchą stopą. Ta druga wersja – bez membrany – jest wybierana szczególnie na upalną pogodę. W tych modelach The North Face na letnie trekkingi często stosowana jest bardzo lekka, przewiewna siateczka, która wspomaga skuteczną wentylację na szlaku.