top

Spot

Spot to marka specjalizująca się w produkcji lokalizatorów i telefonów satelitarnych, które zapewniają bezpieczeństwo i kontakt z cywilizacją na krańcach świata. W ofercie urządzenia satelitarne dla sportowców, podróżników i odkrywców!
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

 1. -5%
  Komunikator satelitarny Spot Gen4
  Komunikator satelitarny Spot Gen4
  w tym VAT 829,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 779,99 zł (+7%)
  Rekomendowana cena producenta 874,99 zł (-5%)
 2. -10%
  Urządzenie satelitarne do śledzenia Spot Trace
  Urządzenie satelitarne do śledzenia Spot Trace
  w tym VAT 659,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 619,99 zł (+7%)
  Rekomendowana cena producenta 734,99 zł (-10%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Spot, czyli najnowsza technologia w outdoorze

Marka Spot oferuje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, dzięki możliwości połączenia się z cywilizacją z każdego miejsca na ziemi. Produkty tego producenta pozwalają śledzić i zapisywać przebytą trasę, wysyłać i odbierać wiadomości, wysyłać lokalizacje GPS, wyznaczać punkty pośrednie na trasie, a także powiadamiać służby ratownicze w razie niebezpieczeństwa. Marka Spot jest własnością Globalstar z siedzibą w USA. Zajmuje się ona dostarczaniem rozwiązań związanych z łącznością satelitarną dla firm na całym świecie. Rozwiązania używane z powodzeniem w biznesie znajdują przełożenie na technologie stosowane w sprzęcie outdoorowym. Całość bazuje na prywatnej sieci satelitów zarządzanej przez Globalstar, z których korzystają tysiące osób na całym świecie. Produkty Spot Świetnie sprawdzają się w najdzikszych rejonach świata – podczas trekkingu, wypraw kajakowych, biwakowania w w dzikim terenie, wyjazdów rowerowych czy ekspedycji off-roadowych. Dokądkolwiek się wybierasz możesz mieć pewność, że nie stracisz kontaktu z cywilizacją.

Jak działają urządzenia marki Spot?

Wszystkie produkty korzystają z sygnału GPS do ustalenia pozycji użytkownika. Następnie wykorzystują prywatną sieć satelitów do wysyłania tego sygnału do innych oraz odbierania pozycji innych użytkowników. Dzięki temu wybrane przez nas osoby mogą śledzić nasz postęp w wyprawie oraz otrzymywać na bieżąco informacji o naszym statusie. W razie niebezpieczeństwa urządzenia Spot mogą wysłać koordynaty GPS do służ ratowniczych, znacznie przyspieszając akcję ratunkową. Wszystkie urządzenia marki Spot są oferowane w atrakcyjnych, jak na technologię satelitarną, cenach. Dzięki temu z zalet łączności satelitarnej może skorzystać każdy miłośnik podróżowania i ekspedycji na krańce świata. Marka jest już dobrze znana wśród podróżników, eksploratorów, naukowców czy fotografów pracujących w najbardziej odległych zakątkach świata. Wysoka niezawodność urządzeń w połączeniu z ich umiarkowaną ceną sprawia, że to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wybierają się na tereny, gdzie zasięgi sieci telefonii komórkowej dawno się skończyły.