top

Spodnie z odpinanymi nogawkami męskie

Spodnie z odpinanymi nogawkami męskie to wygoda zarówno latem, jak i w przejściowych porach roku. Wystarczy kilka ruchów, aby przekształcić długie spodnie w krótkie spodenki. Spodnie 2w1 to idealny wybór!
Zobacz jako Siatka Lista

19 Produkty

na stronę
  1. -10%
    Spodnie puchowe Pajak Co_Lab Pants - black
    Spodnie puchowe Pajak Co_Lab Pants - black
    1 313,99 zł 1 459,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

19 Produkty

na stronę
Wyczyść

Spodnie z odpinanymi nogawkami męskie to wysoka uniwersalność

Przemieszczając się po szlakach turystycznych w cieplejszej części roku z pewności nie raz doświadczyłeś tego uczucia, że jest zdecydowanie cieplej niż zakładałeś, a Ty wybrałeś się na wędrówką w długich spodniach. Rozwiązaniem tego problemu są spodnie z odpinanymi nogawkami męskie – idealnie dopasowane do potrzeb każdego aktywnego turysty. Spodnie zip-off to świetne rozwiązanie, które jest najczęściej wybierane na lato, a także na przejściowe pory roku, kiedy w ciągu dnia pogoda może się zmieniać, od dokuczliwego chłodu podczas porannego wyjścia na szlak, po nieznośny upał panujący w południe na eksponowanym fragmencie trasy. Z każdymi warunkami perfekcyjnie poradzą sobie męskie spodnie 2w1, pozwalające na szybką zmianą spodni w spodenki i na odwrót.

Maksymalny komfort – spodnie z odpinanymi nogawkami męskie

Męskie spodnie pozwalające na odpięcie nogawek to nie tylko wygoda na szlaku, gdzie bez przebierania się możemy zmienić długie spodnie w krótkie, ale również duży plus w czasie pakowania się na dłuższy trekking lub wyjazd. Spodnie tego typu zastępują bowiem zarówno długie spodnie, jak i krótkie spodenki, co pozwala zaoszczędzić nieco miejsca w plecaku i obniża wagę całego bagażu. Spodnie z odpinanymi nogawkami męskie są często wykonywane z lekkich materiałów, dzięki czemu całość wyśmienicie sprawdza się w letnich warunkach. Ich techniczne właściwości najczęściej gwarantują wysoką wytrzymałość i szybkie schnięcie, przez co spodnie są bardzo szybko gotowe do dalszej drogi nawet po zamoknięciu na deszczu czy zamoczeniu ich w trakcie przeprawiania się przez potok.

Męskie spodnie zip-off kupisz w sklepie 8a.pl

Niemal każda marka outdoorowa posiada w swoje ofercie męskie spodnie 2w1. Modele  The North Face, Salomon, Salewa i wielu innych to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności w czasie licznych wyjazdów. Zastosowane w tych modelach suwakami renomowanych marek sprawiają, że zmiana spodni w krótkie spodenki zajmuje dosłownie kilka sekund. Dzięki temu możemy perfekcyjnie dopasować ubiór do panujących na szlaku warunków. Spodnie z odpinanymi nogawkami męskie to optymalny wybór dla wszechstronnych turystów.