top

Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie

Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie to konstrukcja typu 2w1, która pozwala na szybkie zmienienie długiej nogawki na krótką. Całość doskonale sprawdzi się podczas zmiennej górskiej aury.
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

na stronę
Wyczyść

Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie – praktyczna konstrukcja 2w1

Modele typu 2w1 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zmiennych warunkach atmosferycznych w górach. Podczas porannego wyjścia z pewnością przydadzą się długie spodnie, które zapewniają ochronę od zimna na całej długości nóg. Z czasem, kiedy zacznie się wypogadzać świetnie sprawdzą się natomiast krótkie spodenki, które stworzysz poprzez odpięcie dolnej części nogawki modeli 2w1. W ten sposób będziesz mogła cieszyć się lepszą cyrkulacją powietrza, redukującą uczucie przegrzania. Te funkcjonalne modele sprawiają, że nie musisz zabierać dwóch par spodni i przebierać się w trakcie zmierzania na szczyt, aby wędrówka była jak najbardziej komfortowa. Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie to także liczne udogodnienia. Część z nich posiada softshellowa konstrukcję, zapewniającą ochronę przed wiatrem, który często przyczynia się do powstawania uczucia wychłodzenia. Ponadto w ofercie dostępne są również spodnie oferujące ochronę przed promieniowaniem UV czy wolniej namakające. Właściwości te sprawiają, że  możesz cieszyć się lepszym zabezpieczeniem od panujących warunków atmosferycznych.

Spodnie 2w1 damskie to nie krępująca ruchów konstrukcja

Krój spodni zapewnia także wygodę, na którą składa się oferowana przez nie swoboda ruchów. Ich krój został opracowany z uwzględnieniem profilu kobiecej sylwetki, dzięki czemu optymalnie się do niej dopasuje. Ponadto spodnie z odpinanymi nogawkami damskie często cechują się rozciągliwością w czterech kierunkach oraz wykorzystują profilowane kolana. Dzięki temu dobrze współpracują z wykonywanymi przez Ciebie ruchami, tak abyś mogła komfortowo wykonać kolejny krok w drodze do celu. Ich właściwe umiejscowienie na sylwetce to z kolei zasługa elastycznie wykończonego pasa biodrowego czy zintegrowanego paska. Całość została tak skonstruowana, aby podczas wyjścia w góry być gwarantem wysokiego komfortu.

Damskie spodnie z odpinanymi nogawkami – oferowane udogodnienia

Tego typu turystyczne spodnie oferują o wiele więcej niż możliwość konwersji długości ich nogawek. Syntetyczne włókna, z których są wykonywane dbają także o transport wilgoci ze skóry. Dzięki zapewnianej przez nie oddychalności klimat przy ciele jest przez długi czas przyjemny. Ponadto spodnie z odpinanymi nogawkami damskie, które znajdziesz w naszym sklepie, są bardziej wytrzymałe na przypadkowe uszkodzenia. Cecha ta lepiej przystosowuje model do turystycznych warunków oraz sprzyja jego wykorzystywaniu podczas kolejnych outdoorowych wypadów. Jego funkcjonalność podnoszą również kieszenie, umożliwiające wygodne przechowanie drobiazgów, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Zmieścisz w nich dokumenty oraz telefon, po który z łatwością sięgniesz, aby uwiecznić na zdjęciu malownicze górskie krajobrazy. Regulacja w dole nogawki pozwala także na łatwiejsze zakładanie wysokich butów, z którymi spodnie będą lepiej współgrały. Wszystkie te aspekty konstrukcyjne mają za zadnienie maksymalnie zwiększyć komfort w trakcie korzystania z modelu z odpinanymi nogawkami.

Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie to przyjemna dla oka stylistyka

Izolacja od chłodu, wiatru czy wolniejsze przyjmowanie wody są ważnymi właściwościami spodni o konstrukcji 2w1. Jednak, aby modele te w 100% Ci odpowiadały, ważny jest także ich design. Spodnie z odpinanymi nogawkami damskie, które znajdziesz w sklepie 8a.pl, zazwyczaj posiadają klasyczne wykończenie. Ich kolory umożliwiają stworzenie dopasowanej turystycznej stylizacji z wieloma kurtkami, czapkami i t-shirtami. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się spójnym outfitem podczas górskich wypadów. Sięgnij także po inne funkcjonalnie skonstruowane elementy garderoby dostępne w naszym sklepie, z pomocą których zabezpieczysz się od warunków pogodowych podczas odkrywania malowniczych szlaków.