top

Spodnie wspinaczkowe dla dzieci

Spodnie wspinaczkowe dla dzieci sprawdzą się w skałach jak i na panelu. Poszukujesz wytrzymałych spodni wspinaczkowych dla chłopca lub dziewczynki? Wybieraj z topowych marek!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Spodnie wspinaczkowe dla dzieci to wyjątkowe materiały i kroje

Spodnie wspinaczkowe dla dzieci zostały wykonane z bawełny, która po specjalnej obróbce, jest miękka i przyjemna w dotyku, znacząco podnosząc komfort użytkowania. W celu zwiększenia wytrzymałości wykorzystuje się często dodatki materiałowe z włókien syntetycznych, dzięki którym całość lepiej znosi wymagające warunki w terenie. Wszystkie cechy które znajdziemy w modelach dla dorosłych, wykorzystywane są również prze spodnie wspinaczkowe dla dzieci. Spodnie wspinaczkowe dla dzieci to przede wszystkim odpowiedni krój, którego zadaniem jest zapewnienie maksymalnej swobody ruchów, będącej kluczowym aspektem zarówno w skałach, jak i na panelu czy bulderze. Jest on często wspierany przez takie rozwiązania konstrukcyjne jak profilowane kolana, czy dodatkowy klin materiału w kroczu, a także dodatek elastycznych włókien, które zwiększają rozciągliwość materiału. Całość musi być anatomicznie dopasowana i przystosowana do ruchów wykonywanych w trakcie wspinaczki.

Dopracowane w każdym szczególe – spodnie wspinaczkowe dla dzieci

W przypadku długich spodni bardzo przydatna jest możliwość regulacji dolnej krawędzi spodni, która zapobiegnie podwijaniu się nogawek pod buty do wspinaczki, co może rozproszyć i wybić z rytmu najmłodszych użytkowników w czasie pięcia się w górę. Spodnie wspinaczkowe dla dzieci znajdujące się w ofercie sklepu 8a.pl przypadną do gustu najmłodszym pociechom i szybko staną się ulubioną częścią garderoby. Doceniona zostanie nie tylko funkcjonalność, ale również świetny wygląd, ponieważ spodnie prezentują się po prostu rewelacyjnie. Ich prezencja jest istotna także z tego względu, że dzięki dużej wszechstronności spodnie wspinaczkowe dla dzieci znajdą zastosowanie również na co dzień w mieście, będąc idealnym kompanem w czasie zabaw i wypadów turystycznych poza miasto.