top

Spodnie trekkingowe Craghoppers

Spodnie trekkingowe Craghoppers ® to nie lada gratka dla prawdziwych poszukiwaczy przygód! Funkcjonalne spodnie, wygodne w użytkowaniu. Wykonane z wysokiej jakości, oddychających materiałów.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Spodnie trekkingowe Craghoppers — w góry i w tropiki!

Brytyjska marka Craghoppers to producent z unikalnym portfolio produktów o podróżniczym DNA. Jeśli więc poszukujesz spodni, które sprawdzą się równie dobrze w górach, jak i podczas eksplorowania tropików warto sięgnąć właśnie po ich produkt. Spodnie trekkingowe Craghoppers wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zapewniają maksymalny komfort. Tkaniny są przewiewne, świetnie oddychają i posiadają wiele dodatkowych funkcji. Część z modeli wykonano w wyjątkowo praktyczny sposób. Odpinane nogawki pozwalają na szybką konwersję spodni w spodenki turystyczne, co jest szczególnie przydatne podczas przebywania w miejscach o gorącym klimacie. Marka stawia na proekologiczne rozwiązania, przez co część z modeli odznaczono międzynarodowym certyfikatem bluesign®, potwierdzającym "czysty" proces produkcji odzieży.

NosiLife — idealny wybór na lato

Spodnie trekkingowe Craghoppers często w nazwie modelu posiadają dopisek NosiLife. Ten specjalny impregnat pozwala na skuteczne odstraszenie insektów, a co za tym idzie zminimalizowanie ryzyka ukąszenia na przykład przez komary. Co więcej, tkanina, z jakiej wykonuje się spodnie brytyjskiej marki, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki temu unikniesz poparzeń słonecznych i wczesnych oznak starzenia się skóry. Materiał doskonale oddycha, pozwalając nam na zachowanie optymalnej temperatury ciała. Pot powstały na skórze podczas wysiłku zostanie skutecznie odparowany. Szybkoschnące właściwości docenimy na biwakach, ponieważ spodnie po wypraniu wyschną w okamgnieniu. Spodnie trekkingowe Craghoppers to doskonały wybór na każdą ewentualność. Przede wszystkim sprawdzą się jednak w wysokich temperaturach. Na uwagę zasługują też specjalne kieszenie RFID, które blokują fale radiowe, zabezpieczając nasze dokumenty i karty płatnicze przed zeskanowaniem.

Spodnie trekkingowe Craghoppers w sklepie 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz dokładnie taki model spodni trekkingowych, jakiego poszukujesz! Bez względu na swoje plany docenisz funkcjonalne konstrukcje tej brytyjskiej marki. Unikalne wykończenie sprawi, że produkty sprawdzą się równie dobrze w Beskidzie Śląskim jak i w dorzeczu Amazonki, chroniąc Cię przed insektami. W kolekcji zarówno męskie, jak i damskie spodnie trekkingowe Craghoppers.