top

Spodnie trekkingowe Columbia

Spodnie trekkingowe Columbia ® zwiększą komfort każdej górskiej wędrówki. To doskonale skrojone spodnie, dające Ci pełną swobodę ruchów. Wykonane z oddychających, technicznych materiałów.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Columbia spodnie trekkingowe komfort w każdych warunkach

Amerykańska marka Columbia znana jest ze swych dopracowanych konstrukcji. Zarówno odzież, jak i obuwie tego producenta od dekad jest wybierane przez wymagających turystów. Wykonanie z wysokogatunkowych technicznych materiałów sprawia, że spodnie trekkingowe Columbia są wyjątkowo lekkie i odpowiednio wytrzymałe. Konstrukcje dopasowane są swą charakterystyką do poszczególnych pór roku. Spodnie zapewniają dzięki temu komfortową oddychalność i pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury ciała podczas wysiłku. Marka stawia sobie również za cel ochronę środowiska naturalnego, dlatego część z modeli wykonana jest z materiałów pozyskanych metodą recyklingu. Producent sięga również po autorskie technologie, aby zapewnić nam maksymalny stopień komfortu w każdych warunkach.

Jaki model spodni w góry wybrać?

Wszystko zależy od warunków, w jakich planujesz wybrać się w góry. Spodnie trekkingowe Columbia to bowiem szeroki wybór modeli na każdą ewentualność. Jeśli temperatury są wysokie, a klimat suchy, warto wybrać produkt wykonany z lekkiej szybkoschnącej tkaniny. Ta zapewni nam wysoki poziom komfortu termicznego, pozwalając na sprawne odprowadzanie nadmiaru wilgoci powstałej na skórze podczas wysiłku. Jeśli jednak temperatury zaczną spadać lepiej sięgnąć po model wykorzystujący tkaninę softshell! Ze względu na gęsty splot ogranicza ona wychładzający wpływ wiatru i jest też wyjątkowo wytrzymała. Spodnie trekkingowe Columbia to również zaawansowane modele wykorzystujące autorskie technologie marki. Warto sprawdzić produkty z rozwiązaniem Omni-Heat Reflective™. Te w szczególności sprawdzą się zimą i pozwolą na skumulowanie ciepła wytworzonego przez nasz organizm za pomocą specjalnego nadruku.

Spodnie trekkingowe Columbia w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór modeli amerykańskiej marki. Od lekkich letnich spodni, po zaawansowane modele zimowe chroniące przed niebezpiecznym wychłodzeniem. W kolekcji damskie i męskie spodnie trekkingowe Columbia. Dzięki temu każdy fan i fanka pokonywania górskich szlaków znajdzie u nas model wprost skrojony pod swoje indywidualne preferencje. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że Twoje nowe spodnie staną się podstawą outdoorowej garderoby na wiele turystycznych sezonów.