top

Spodnie narciarskie Salomon

Spodnie narciarskie Salomon ® to wodoodporne modele spodni o podklejanych szwach, które zostały wyposażone w syntetyczną ocieplinę, która zapewni Ci optymalny komfort termiczny zarówno na stoku jak i poza nim.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Salomon spodnie narciarskie na każde warunki

Francuska marka Salomon to przykład narciarskiego producenta z najwyższej półki. Dekady doświadczenia w połączeniu z najwyższej jakości materiałami sprawiają, że ich produkty znajdują uznanie w oczach ekspertów i profesjonalistów od wielu lat. Spodnie narciarskie Salomon zapewnią Ci komfort termiczny i ochronę przed niepogodą. Zaawansowana technicznie konstrukcja membranowa pozwoli Ci na jazdę w każdych warunkach. Jeśli więc nie uznajecie półśrodków, a zapowiadana śnieżyca nie jest w stanie zmienić Waszych narciarskich planów, to trafiliście idealnie. Lekkie materiały wykorzystane w produkcji są wyjątkowo mocne, co pozwoli Ci na korzystanie ze swoich nowych spodni przez wiele sezonów!

Zaawansowana konstrukcja kluczem do komfortu

Spodnie narciarskie Salomon wykonano w konstrukcji membranowej. Zastosowane rozwiązanie to autorska technologia marki, która zapewnia wyjątkowo wysokie parametry, wodoodporności, wiatroszczelności i oddychalności. To dzięki niej możesz liczyć na wysoki poziom komfortu podczas jazdy. Ale po kolei. Membrana ze względu na swą mikroporowatą strukturę skutecznie blokuje wodę w stanie ciekłym. Jest jednak w stanie przepuszczać parę wodną. Efekt? Ochrona przed opadami śniegu, a nawet marznącego deszczu! Z kolei wysoka oddychalność pozwala na sprawne odparowanie potu powstałego na skórze podczas wysiłku, co przekłada się na wysoki poziom komfortu i przyjemne uczucie suchości. Spodnie narciarskie Salomon to również niezbędna ochrona przed wiatrem. Tkanina skutecznie blokuje jego podmuchy, co pozwala ograniczyć ryzyko wychłodzenia organizmu. Szczególnie istotne jest to w trakcie dynamicznej jazdy, kiedy pęd mroźnego powietrza zatrzymuje się wprost na naszym ciele!

Spodnie narciarskie Salomon w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli spodni tej uznanej w świecie outdooru francuskiej marki. Klasyczne kroje nie krępują ruchów i świetnie sprawdzają się podczas dynamicznej jazdy. Spodnie wykonane z najwyższej jakości materiałów są również wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu będą stanowiły fundament Twojej narciarskiej garderoby przez kolejne sezony. W kolekcji zarówno damskie, jak i męskie spodnie narciarskie Salomon, dzięki czemu wszyscy znajdą model stworzony wprost dla siebie.