top

Spodnie narciarskie Arcteryx

Spodnie narciarskie Arcteryx to modele przygotowane dla osób poszukujących najwyższej jakości odzieży. Najnowsze materiały oraz odpowiednio przygotowany krój zapewniają perfekcyjną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, oraz wygodę użytkowania. Sprawdź damskie i męskie spodnie na narty Arcteryx i szusuj po stokach niezależnie od warunków!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Spodnie narciarskie Arcteryx — bezkompromisowa jakość

Kanadyjska marka Arcteryx zdobyła międzynarodowe uznanie za sprawą najwyższej jakości wykonania swoich produktów. Dopracowany w najdrobniejszym detalu design połączony z nowoczesnymi technologiami, zapewnia maksymalny komfort termiczny. Spodnie narciarskie Arcteryx to również gwarancja ochrony przed zmienną górską pogodą. Ich zaawansowana konstrukcja skutecznie ograniczy ryzyko wychłodzenia twojego organizmu. Spodnie, jak i kurtki narciarskie Arcteryx powstają z materiałów, które są zrównoważone i nie zanieczyszczają zbędnie środowiska naturalnego co potwierdza certyfikat bluesign®. Z kolei warstwy hydrofobowe nie zawierają w swym składzie szkodliwych związków PFC (PFC-Free).

Nowoczesna technologia zapewniają maksymalny komfort

Spodnie narciarskie Arcteryx to modele wykonane z lekkich i wyjątkowo wytrzymałych materiałów. Dzięki temu są one odpowiednio mocne, aby znieść trudy towarzyszące jeździe na nartach. W niektórych modelach miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia wzmocniono doskonale znaną fanom outdooru tkaniną Cordura®. Marka nawiązała współpracę z najlepszymi dostawcami, aby użyte w jej spodniach technologie spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania. Spodnie narciarskie Arcteryx korzystają więc z zaawansowanych mikroporowatych membran z rodziny GORE-TEX®. Te zapewniają całkowitą wodoodporność i wiatroszczelność co pozytywnie wpływa na nasz komfort termiczny podczas jazdy. Spodnie na narty Arcteryx posiadają również wiele praktycznych dodatków jak wbudowane stuptuty, możliwości integracji spodni z kurtką, czy pojemne kieszenie. W niektórych modelach znajdziemy również reflektory systemu RECCO®. Te pozwalają służbom ratowniczym na sprawniejsze przeszukiwanie lawinowisk, wpływając pozytywnie na nasze bezpieczeństwo.

Sprawdź spodnie na narty Arcteryx w sklepie górskim 8a.pl

Spodnie narciarskie Arcteryx to szeroki wybór modeli, które z łatwością dopasujesz do posiadanej przez siebie kurtki (lub stworzysz zestaw). Zaawansowana konstrukcja zapewni ci wysoki poziom komfortu. Nadmiar wilgoci powstały na skórze zostanie skutecznie odparowany, a czynniki zewnętrzne takiej jak wiatr czy opady nie będą wpływać na temperaturę twojego ciała. Wysoka jakość wykonania spodni na narty Arcteryx sprawi, że staną się one nieodłącznym elementem twojej zimowej garderoby. Warto więc zapoznać się z kolekcją marki w internetowym sklepie górskim 8a.pl!