top

Spodenki treningowe damskie

Spodenki treningowe damskie sprawdzą się podczas wysiłku fizycznego, którego podejmujesz się na miejskiej siłowni, zajęciach fitness lub na jodze. Zyskasz niezbędną ochronę przed przegrzewaniem.
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

Wyczyść

Spodenki treningowe damskie - minimalizm, na który zasługujesz

Krój tego typu konstrukcji nie zawiera zbędnych elementów, co przekłada się na ich maksymalną funkcjonalność podczas wysiłku. Krótkie nogawki przypominające szorty sprawią, że spodenki treningowe na stałe zagoszczą w Twojej sportowej garderobie. Wynika to z faktu, że takie rozwiązanie zapewnia niezbędną wentylację. Ogranicza ona ryzyko przegrzewania, które jest w stanie pokrzyżować jedynie Twoje treningowe plany. Damskie spodenki to niezastąpiony partner wypadów na siłownię, zajęć fitness po pracy i jogi o poranku. Warto dodać, że te konstrukcje nie posiadają praktycznie kieszeni. W trakcie treningu nie są one potrzebne i jedynie przeszkadzałyby Ci.

Komfortowa oddychalności damskich spodenek treningowych

Projektanci do wykonania spodenek używają zazwyczaj bawełny lub poliestru. Pierwszy z materiałów sprawia, że spodenki treningowe damskie zachowują przewiewność naturalnego włókna. Jak wiemy podczas wysiłku, jest to niewątpliwie komfortowe. Jednocześnie bawełna jest bardzo przyjemna w dotyku, wiec nie spowoduje podrażnień na wrażliwej kobiecej skórze. Drugi z materiałów to syntetyczny poliester, który sprawia, że spodenki treningowe lepiej odprowadzają wilgoć. Wynika to z faktu, że ten syntetyk ma zdolność do częściowego zachowania naturalnej oddychalności skóry. To, w połączeniu z krótkim krojem spodenek w wysokim stopniu ogranicza uczucie przegrzewania.

Spodenki treningowe damskie - pełnia swobody ruchów

Spodenki dopasowane są do kobiecej sylwetki i nie krępują Twoich ruchów. Sprawia to, że możesz wykonywać wszelkie ćwiczenia, ciesząc się maksymalną wygodą. Wspierane jest to często przez rozciągliwą konstrukcję materiału, co sprawia, że spodenki treningowe okażą się naprawdę miłym wsparciem. Za ich stabilność na ciele dba przeważnie klasyczny sznurek pełniący funkcję ściągacza. Po jego dowiązaniu nie musisz się obawiać, że spodenki się zsuną. Spodenki treningowe damskie charakteryzują się optymalną wytrzymałością. Oznacza to, że zniosą naprężenia powstające na materiale w trakcie wykonywania ćwiczeń.