top

Śpiwory Easy Camp

Śpiwory Easy Camp to połączenie dobrej jakości i umiarkowanej ceny. Modele tej marki powstają z myślą o wykorzystaniu w czasie biwakowania, wakacji na kempingu, czy wyjazdów na festiwale muzyczne.
8
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Śpiwory Easy Camp

Klasyczne projekty śpiworów obejmują modele o kształcie mumii, jak i prostokątne, a także modele przygotowane specjalnie dla dzieci. Szeroki wybór kolorystyki sprawi, że każdy miłośnik nocowania w namiocie znajdzie swój wymarzony model. Śpiwory Easy Camp są świetnym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z turystyką i nocowaniem w terenie.

Śpiwory Easy Camp to wygoda spania

Marka Easy camp doskonale spisuje się w tworzeniu sprzętu turystycznego, w tym również śpiworów. Przeznaczone na zróżnicowane warunki modele zapewniają odpowiednią termikę w trakcie cieplejszej części roku. Śpiwory Easy Camp wykorzystują syntetyczną ocieplinę, która zapewnia dobrą termikę, a jednocześnie jest wytrzymała na zawilgocenia. Dzięki temu modele tej firmy świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów pod namioty. W ofercie marki znajdując się zarówno modele bez kaptura, jak i takie, które zostały wyposażone w ten funkcjonalny dodatek. Te pierwsze świetnie sprawdzą się w czasie najcieplejszych letnich nocy. Te drugie wyśmienicie spiszą się w chłodniejsze noce. Skutecznie ochronią głowę przed szybkim wychłodzeniem i pozwolą na spokojny sen w nieco niższych temperaturach.