top

Śpiwór kempingowy Hannah Ranger 200 (195 cm) - anthracite

242,99 zł 269,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór kempingowy Hannah Ranger 200 (195 cm) to model przygotowany z myślą o wyjazdach pod namioty, który dzięki tradycyjnemu, prostokątnemu kształtowi zapewni nieco więcej wygody w tracie pobyt na kempingu czy polu namiotowym. Ta konstrukcja skierowana jest do turystów o maksymalnym wzroście do 195 cm.

Przeznaczony do użytkowania w trakcie cieplejszej części roku śpiwór, który doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów pod namioty. Sprawdzone materiały stosowane także w innych produktach marki Hannah, połączone z prostokątnym kształtem, pozwoliły stworzyć model, który szczególnie przypadnie do gustu tradycjonalistom.

W śpiworze Hannah Ranger 200 zastosowano podwójną warstwę syntetycznej ociepliny Isotherm, co pozwoliło zapewnić termikę na całkiem dobrym poziomie. Składają się na nią poliestrowe włókna, które są stosunkowo lekkie, a dzięki specjalnemu procesowi bardzo dobrze zachowują swój kształt. Pozwala to utrzymać między nimi nagrzane powietrze, które stanowi doskonałą izolację przed panującym na zewnątrz zimnem. Dodatkowo pomagają w tym również chroniący głowę kaptur z regulacją oraz wewnętrzny kołnierz termiczny. Zapewniają one dodatkowe bariery przed ucieczką nagrzanego powietrza na zewnątrz. Nawet w chłodniejsze letnie noce model ten pozwoli na komfortowy sen po całym dniu aktywności.

Zastosowany dwubiegowy zamek zapewnia szeroki dostęp do wnętrza śpiwora. Podobnie jak w pozostałych śpiworach marki Hannah także tutaj zastosowano rozwiązanie zapobiegające częstemu przycinaniu materiału w czasie jego zasuwania. Dobre wrażenie solidnego wykonania dopełniają takie szczegóły jak pętelki umożliwiające zawieszenie śpiwora czy wewnętrzna kieszonka, która pomieści najcenniejsze drobiazgi.

Solidny śpiwór turystyczny Hannah Ranger 200 to dobry wybór podczas wyjazdu na biwak czy kemping.

Hannah Ranger 200 - najważniejsze cechy:

 • Wypełnienie syntetyczne Izotherm;
 • Klasyczny, prostokątny kształt;
 • Półotwarty kaptur z możliwością regulacji;
 • Dwubiegowy suwak z zabezpieczeniem przed rozpinaniem;
 • Kołnierz ocieplający ze ściągaczem;
 • Wewnętrzna kieszonka na drobiazgi;
 • Pętelki do zawieszenia;
 • Załączony worek kompresyjny idealny do transportu śpiwora;
Wymiary po rozłożeniu:ok. 230 x 85 cm;

Śpiwór przeznaczony dla turysty o maksymalnym wzroście do 195 cm.

Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 13537):

Temp. max Temp. komfortu Temp. limitu Temp. minimalna
18°C +8°C 3°C -11°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Górna granica komfortu (T max) - temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" nie poci się, a nadmierna temperatura nie zakłóca jego snu.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety wybierając śpiwór.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.
 • Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Izotherm to 100% poliestrowe, szybkoschnące włókna, które zapewniają długotrwałą izolację cieplną nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. Silikonizowanie włókien powoduje, iż są one miękkie i delikatne oraz doskonale zachowują swój kształt. Wypełnienie Izotherm zapewnia dobre właściwości izolacyjne oraz wysoką prężność. Po rozłożeniu, dzięki swojej sprężystości, włókna szybko wypełniają całą dostępną przestrzeń. Włókna nie absorbują zapachów, są antyalergiczne.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Hannah Camping - Sleeping Bags & Mats
Kształt śpiwora Kołdra (prostokątny)
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna ---
Materiał wew. 68D 185T poliester
Wymiary pakunku ok. 35 x ø23 cm
Materiał zew. 68D 210T poliester WR
Na wzrost do ok. 195 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur +18°C/+8°C/+3°C/-11°C
Wypełnienie Izotherm 2 x 100 g
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1695 g wraz z pokrowcem

Śpiwór kempingowy Hannah Ranger 200 (195 cm) - anthracite - opinie klientów

5.0
1 opinia