top

Skarpety merino Bridgedale

Skarpety merino Bridgedale ® z naturalnymi włóknami zapewniają wyjątkowe właściwości użytkowe. Oferują doskonałą termoregulację i wygodę użytkowania. Skarpetki z wełny merynosów są chętnie wybierane do trekkingu i wielu innych aktywności górskich.
Zobacz jako Siatka Lista

125 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

125 Produkty

Wyczyść

Skarpety merino Bridgedale — najwyższa jakość i komfort

Odpowiednio dobrane skarpety mają ogromny wpływ na odczuwalny przez nas komfort. Niezależnie od tego, po który z modeli skarpet Bridgedale sięgniesz, warto zwrócić uwagę na produkty zawierające w swym składzie wełnę merynosów. Dlaczego? Dlatego, że zapewnia ona szereg pożądanych przez fanów turystyki i sportów właściwości. Skarpety merino Bridgedale są przez to niezwykle funkcjonalne i sprawdzają się zarówno w każdych warunkach atmosferycznych, jak i podczas uprawiania wszelkich aktywności outdoorowych. Mitem jest, że skarpetki merino są produktem wyłącznie na okres jesienno-zimowy! Modele wykonane z wełny są bowiem termoregulacyjne! Co więcej, marka sięga wyłącznie po włókna z proetycznych hodowli stawiających na pierwszym planie dobrostan owiec.

Wełna merino gwarancją maksymalnej funkcjonalności

Skarpety merino Bridgedale to szeroki wybór modeli do każdego rodzaju outdoorowych aktywności. Znajdziemy wśród nich produkty do biegania, trekkingu, jak i narciarstwa zjazdowego, czy skituringu. Wszystkie łączy jedno — wysokogatunkowa wełna merino. To naturalne włókno podobnie jak puch jest niezastąpionym elementem górskiej odzieży. Wszystko za sprawą niezwykłej funkcjonalności skarpet z wełny merino. Wełna jest bowiem termoregulująca i pozwala nam uchronić się zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem. Efektem jest pełen komfort termiczny. Merino świetnie pochłania i odprowadza wilgoć powstałą na skórze podczas wysiłku, gwarantując przyjemne uczucie suchości. Skarpety merino Bridgedale to także naturalna antybakteryjność. Dzięki niej skarpetki dłużej zachowują swą świeżość, co jest szczególnie istotne w przypadku długo trwających aktywności. Funkcjonalne dodatki włókien syntetycznych sprawiają, że skarpety są elastyczne, mocne i szybkoschnące!

Skarpety merino Bridgedale w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W naszym sklepie z pewnością znajdziesz skarpety z wełny merino, doskonale dopasowane do twoich górskich planów. Z powodzeniem wybierzesz model niezależnie od uprawianej przez ciebie aktywności! Zaawansowana konstrukcja skarpetek pozwoli ci na zachowanie maksymalnego poziomu komfortu i wsparcia. W kolekcji zarówno damskie, jak i męskie skarpety merino Bridgedale! Każdy więc znajdzie u nas coś specjalnie dla siebie!