top

Sevylor

Sevylor to marka specjalizująca się w produkcji kajaków pneumatycznych, pontonów, wioseł oraz dmuchanych akcesoriów związanych ze sportami wodnymi i wypoczynkiem. Jej produkty charakteryzują się niezawodnością oraz dopracowaną konstrukcją.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    zielony
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Historia marki Sevylor

Marka Sevylor powstała w 1948 roku we Francji, jako Sevy. Od samego początku wyspecjalizowała się w produkcji dmuchanych produktów wykonanych z PVC. Rozpoznawalność we Francji przyniosła jej dmuchana wanna „Dou dou”. Była znacznie tańsza od drewnianych czy metalowych odpowiedników oraz łatwiejsza w transporcie czy czyszczeniu. Doskonale wpisała się w powojenną rzeczywistość, szybko zdobywając dużą popularność. Wkrótce marka zaczęła być rozpoznawalna również poza granicami Francji. Coraz większe zamówienia wymusiły przeprowadzkę z miasta Vitry do Buhl. Zmieniono też nazwę na znane już dziś Sevylor. Zwiększyła się również oferta marki. Pojawiły się w niej pompki, pontony, kajak, dmuchane baseny i zabawki do wody.

W 1959 roku producent rozpoczął sprzedaż swoich produktów w Stanach Zjednoczonych. Trzy lata później opracował rewolucyjny produkt – dmuchany materac z zagłówkiem i okrągłym zagłębieniami, który szturmem zdobył serca właścicieli basenów. Wkrótce powstał zupełnie nowy odział firmy, zajmujący się projektowaniem modeli tylko z myślą o rynku amerykańskim. Sevylor zaczął też przejmować kolejne marki związane ze sportami wodnymi, znacznie poszerzając swoją ofertę. W 1981 roku po przejęciu przez The Zodiac Gropu marka została podzielona na dwie części – Sevylor International, który wyspecjalizował się w projektowaniu ekwipunku basenowego oraz Sevylor®, który zajął się projektowaniem kajaków, zabawek i pontonów.

Dziś w ofercie marki znajdziemy niezwykle szeroki wybór produktów cechujących się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. Z chęcią wybierają je plażowicze, wędkarze, czy miłośnicy outdooru. Wszystkie produkty marki Sevylor łączy jedno - mają inspirować do podejmowania nowych aktywności i przynosić radość.

Sprawdź produkty marki Sevylor w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór kajaków pneumatycznych marki Sevylor. To kompaktowe modele, które mieszczą się w dużej torbie. Dzięki temu można je łatwo transportować w bagażniku samochodowym i zabierać ze sobą na każdy wyjazd. W ofercie tego producenta dostępne są modele jedno, dwu, a nawet trzyosobowe. Wśród oferowanych produktów Sevylor znajdziemy również wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak wiosła, pompki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz dmuchany kajak na wakacyjny wyjazd nad jezioro, czy też jesteś fanem turystyki kajakowej, w ofercie marki Sevylor z pewnością znajdziesz satysfakcjonujący cię model.