top

Royal Robbins

Royal Robbins produkuje wysokiej jakości odzież outdoorową. Wywodząca się z USA marka przykłada bardzo dużą wagę do dbałości o środowisko. W naszej ofercie znajdują się kurtki, bluzy, koszulki czy spodnie Royal Robbins wykonane z ekologicznych materiałów, które świetnie sprawdzą się zarówno w czasie weekendowych wyjazdów, jak i dłuższych wypraw trekkingowych.
Filtry (2)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kategoria
    On
  2. Technologia główna
    TENCEL™
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

  1. -21%
    Nowy
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSSmahoganybotanistpt840265888162a.webp
    Koszula turystyczna Royal Robbins Camino Pucker S/S - mahogany botanist pt
    w tym VAT 313,99 zł
    282,59 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 283,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-21%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  2. -28%
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSS_seayarrowp840265875957a.webp
    Koszula turystyczna Royal Robbins Camino Pucker S/S - sea yarrow pt
    w tym VAT 293,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 289,99 zł (+2%)
    Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-28%)
  3. -40%
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry LS - collins blue
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry LS - collins blue
    w tym VAT 239,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 259,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-40%)
  4. -40%
    RoyalRobbinsMojavePuckerDrySS_wildrhubarb840265870730a.webp
    Koszula turystyczna Royal Robbins Mojave Pucker Dry SS - wild rhubarb
    Ocena:
    95%
    w tym VAT 219,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 229,99 zł (-4%)
    Rekomendowana cena producenta 369,99 zł (-40%)
  5. -21%
    Nowy
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSSpecandragonflypt840265888360a.webp
    Koszula turystyczna Royal Robbins Camino Pucker S/S - pecan dragonfly pt
    w tym VAT 313,99 zł
    282,59 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 283,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-21%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  6. -32%
    Spodenki Royal Robbins Half Dome Short - charcoal
    Spodenki Royal Robbins Half Dome Short - charcoal
    w tym VAT 324,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 333,99 zł (-2%)
    Rekomendowana cena producenta 484,99 zł (-32%)
  7. -42%
    Spodenki męskie Royal Robbins Half Dome Short - coyote
    Spodenki męskie Royal Robbins Half Dome Short - coyote
    w tym VAT 279,99 zł
    265,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 288,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 484,99 zł (-42%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  8. -41%
    Koszula podróżnicza Royal Robbins Sonoran Desert SS - jet black
    Koszula podróżnicza Royal Robbins Sonoran Desert SS - jet black
    w tym VAT 214,99 zł
    204,24 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 204,24 zł
    Rekomendowana cena producenta 369,99 zł (-41%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  9. -41%
    Koszula Royal Robbins Comino Leaf S/S - baked clay bonsall pt
    Koszula Royal Robbins Comino Leaf S/S - baked clay bonsall pt
    w tym VAT 249,99 zł
    237,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 237,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 429,99 zł (-41%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
  10. -33%
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry S/S - everglade
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry S/S - everglade
    Ocena:
    93.333333333333%
    w tym VAT 244,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 258,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 369,99 zł (-33%)
  11. -36%
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry LS - everglade
    Koszula Royal Robbins Mojave Pucker Dry LS - everglade
    w tym VAT 253,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 254,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-36%)
  12. -34%
    RoyalRobbinsCaminoPuckerSS_evergladefishp840265875902a.webp
    Koszula turystyczna Royal Robbins Camino Pucker S/S - everglade fish pt
    w tym VAT 268,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 269,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-34%)
  13. -44%
    Spodnie Royal Robbins Half Dome Pant - coyote
    Spodnie Royal Robbins Half Dome Pant - coyote
    w tym VAT 339,99 zł
    322,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 322,99 zł
    Rekomendowana cena producenta 609,99 zł (-44%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM HOLIDAY
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

Wyczyść

Historia marki Royal Robbins

Wszystko zaczęło się w latach 60-tych na zachodnim wybrzeżu USA. To właśnie w tym czasie Royal Robbins wraz z żoną stali się jednymi z najbardziej znanych i wpływowych wspinaczy. Wspinając się w górach Sierra Nevada promowali zupełnie nowy, czysty sposób wspinania. Zwracali szczególną uwagę na to, aby nie niszczyć skał, eliminując używanie haków. Chcieli bowiem ograniczyć negatywny wpływ na środowisko do minimum. Ich podejście okazało się dać początek zupełnie nowej etyce wspinania, która zupełnie zmieniła środowisko wspinaczkowe. Liz i Royal Robbins podobne podejście prezentowali w odniesieniu do założonej przez siebie marki zajmującej się produkcją odzieży. Jedną z głównych zasad firmy stało się maksymalne ograniczanie negatywnego wpływu na przyrodę. Dodatkowo firma była zarządzana w taki sposób, aby każdy z jej pracowników świetnie czuł się w tym co robi. Daleko jej było do korporacji, a zdecydowanie bliżej do grupy przyjaciół, którzy wspólnie tworzą wyjątkową odzież dla wszystkich miłośników outdooru, gór i wspinania.

Obecnie marka Royal Robbins cały czas kieruje się etyką zakorzenioną przez Liz i Royala. Działania są podejmowane są na trzech płaszczyznach. Po pierwsze obejmują stosowane materiały. Po drugie skupiają się an etycznej produkcji. Po trzecie polegają na starannym dobieraniu kontrahentów, którzy wyznają podobne zasady. Jednym z głównych założeń marki jest redukcja emisji dwutlenku węgla powstającego w czasie produkcji odzieży. Podporządkowano jej wszystkie etapy powstawania odzieży od produkcji materiałów, poprzez szycie, po transport gotowych produktów. Kompleksowe działania pozwalają rzeczywiści zmniejszyć ślad węglowy każdej pojedynczej sztuki odzieży.

Produkty Royal Robbins kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór produktów amerykańskiej marki. To wysokiej jakości odzież outdoorowa dla wszystkich miłośników gór i dzikiej przyrody. Dopracowane kurtki, koszule trekkingowe, t-shirty czy spodnie oferują maksymalną wygodę zarówno podczas wycieczek i wypraw turystycznych, jak i w czasie codziennego użytkowania. Każdy model łączy w sobie wysoką wytrzymałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalny styl. Odzież Royal Robbins świetnie sprawdzi się miłośnikom outdooru, którzy poszukują najwyższej jakości odzieży. Damskie i męskie kolekcje oferują szeroki wybór modeli na każdą porę roku. Jeśli chcesz sobie zapewnić komfort zarówno na szlaku, jak i podczas codziennych obowiązków, ubrania tej marki o amerykańskich korzeniach będą doskonałym wyborem.