top

Rękawiczki rowerowe długie

Rękawiczki rowerowe długie to świetny wybór dla wszystkich rowerzystów poszukujących pewnego chwytu i ochrony dłoni. W ofercie są zarówno rękawiczki rowerowe pełne na lato, wykonane z przewiewnych materiałów, jak i grubsze modele z długimi palcami przygotowane z myślą o chłodniejszych porach roku.
Zobacz jako Siatka Lista

41 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

41 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki rowerowe długie na lato i zimę

Choć większość osób skojarzy rękawiczki rowerowe z długimi palcami z niższymi temperaturami, to modele tego typu są produkowane zarówno z przeznaczeniem na okres letni, na przejściowe pory roku, jak i na zimę. Dzięki temu każdy miłośnik kolarstwa znajdzie wśród nich odpowiedni model. Rękawiczki rowerowe pełne na upały są najchętniej wybierane przez miłośników jazdy w terenie, gdzie istnieje większe ryzyko upadku. Jeśli lubisz bawić się na hopkach w bike parku, czy szybko mkniesz po najtrudniejszych single trackach, jeździsz na rowerze MTB, enduro czy DH, to będzie to optymalne rozwiązanie. Rękawiczki rowerowe długie na lato to bardzo lekkie konstrukcje, które oferują skuteczną wentylację. Wszystko dzięki zastosowaniu bardzo cienkich i przewiewnych materiałów na wierzchniej stronie dłoni. Część chwytna jest najczęściej wykonywana z bardzo mocnej, syntetycznej skóry. Dodatkowe wzmocnienia przedłużą żywotność rękawic, szczególnie jeśli są bardzo intensywnie użytkowane w terenie.

Modele przygotowane z myślą o przejściowych porach roku świetnie sprawdzają się w chłodniejszej aurze. To rękawiczki rowerowe długie wykonane z nieco grubszych materiałów. Często stosowana jest w nich nieprzewiewna membrana, która chroni przed wychłodzeniem dłoni przez zimny wiatr. Jest to niezwykle istotne, ponieważ dłonie bardzo szybko się wyziębiają, szczególnie jeśli przemieszczamy się z wyższą prędkością. Nieprzewiewne modele to optymalny wybór na niskie temperatury wiosną i jesienią. Jeśli planujemy jeździć na rowerze zimą powinniśmy wybrać mocniej ocieplone rękawice, które zapewnią odpowiednią termikę w minusowych temperaturach.

Rękawiczki rowerowe z długimi palcami kupisz online w 8a.pl!

Zapewniamy szeroki wybór modeli topowych marek produkujących odzież rowerową. Wśród dostępnych rękawic przeważają lekkie modele na lato, które świetnie zabezpieczą dłonie przed odciskami i otarciami w najcieplejsze dni. Rękawiczki rowerowe długie to także maksymalna kontrola nad rowerem. Dzięki nim, nawet kiedy dłonie się spocą, będziemy mogli pewnie trzymać kierownicę na każdym zjeździe. Pełne rękawiczki na rower o różnym stopniu docieplenia to także konieczność w zimniejszej części roku, kiedy nie chcemy rezygnować z roweru nawet przy niższych temperaturach.