top

Rękawiczki Marmot

Rękawiczki Marmot ® to szeroka gama zróżnicowanych rękawic z przeznaczeniem dla określonych sportów. Łapawice, pięciopalczaste rękawice oraz cienie rękawice na co dzień znanej amerykańskiej marki.
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki Marmot na każde górskie plany

Amerykańska marka Marmot to doskonale znany na całym świecie producent odzieży outdoorowej. Maksymalne przywiązanie do jakości tworzonych przez siebie produktów sprawia, że po ich ubrania i akcesoria górskie sięgają najbardziej wymagający turyści na całym świecie. Nie inaczej jest i tym razem, rękawiczki Marmot to szeroki wybór świetnej jakości modeli, które ochronią twoje dłonie przed wychłodzeniem. W ofercie znajdziesz lekkie modele na hiking, ciepłe produkty na trekking, jak i zaawansowane rękawice narciarskie Marmot. Rękawiczki wyposażone są w nowoczesne technologie. Wykonanie z lekkich i technicznych materiałów sprawia, że rękawice pozostają niezwykle wygodne nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych, jakie w porze zimowej często możemy napotkać w górach.

Nowoczesne technologie w służbie komfortu

Rękawiczki Marmot wykorzystują wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie naszego komfortu podczas aktywności w górach. Przede wszystkim są ciepłe, zapewniają odpowiednią termikę, dzięki fleecowemu wykończeniu lub zastosowanym syntetycznym ocieplinom. Aby zabezpieczyć nasze dłonie przed wilgocią na skutek opadów atmosferycznych, niektóre modele wyposażono w membranę. Zarówno autorskie rozwiązania, jak i membrany  GORE-TEX® są gwarancją zachowania optymalnej temperatury dłoni, ochrony przed wiatrem, wodoodpornością i co równie istotne oddychalnością. Dzięki temu rękawiczki Marmot sprawiają, że nasze dłonie są nie tylko ciepłe, ale również suche. Wiele modeli jest ponadto wyposażona w specjalne wykończenie palców. To pozwala na wygodne korzystanie z ekranów dotykowych naszych urządzeń elektronicznych, bez potrzeby ściągania rękawic! Piękna fotka ze szczytu nie musi więc oznaczać wychłodzonych dłoni!

Rękawiczki Marmot w ofercie sklepu 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz szeroki wybór rękawiczek i rękawic narciarskich. Te pochodzące od amerykańskiej marki Marmot będą idealnym wyborem dla najbardziej wymagających. Połączenie nowoczesnego wzornictwa, materiałów i najwyższej jakości zapewnia maksymalną ochronę przed niepogodą. W kolekcji znajdziemy zarówno damskie, jak i męskie rękawiczki Marmot. Każdy więc znajdzie dla siebie odpowiedni model. Dzięki temu wasze dłonie pozostaną suche i ciepłe, niezależnie od podjętej przez was aktywności.