top

Rękawiczki biegowe męskie

Rękawiczki biegowe męskie to dodatek doskonały dla wszystkich, którzy z niesłabnącym zacięciem w dynamicznym tempie pokonują dystanse. Świetnie uzupełnią biegowy strój zarówno amatora, jak i profesjonalisty.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Wygodne rękawiczki biegowe męskie

Mogą być wizualnie atrakcyjne, ale o tym czy rękawiczki biegowe męskie będą wygodne świadczy nie ich stylistyka, ale krój i materiał. Będą bardzo dobrym dopełnieniem funkcjonalnego stroju treningowego. Równie dobrze jak specjalne buty, spodnie i koszulka poradzą sobie z podnoszeniem komfortu wykonywanego wysiłku. To dodatek nie tylko dla profesjonalnych biegaczy i biegaczek, ale również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. W czasie uprawianie biegu w chłodniejsze dni odpowiednio dobrany model zagwarantuje dłoniom ciepło i nie będzie ograniczał czynności manualnych.

Rękawiczki biegowe męskie z technicznych materiałów

Tkaniny, z których szyje się rękawiczki biegowe męskie różnią się od tych, które służą tworzeniu na przykład modeli miejskich. Są dobierane tak, aby gwarantowały oddychalność i korzystnie wpływały na sprawność odprowadzania wilgoci z powierzchni skóry. Żeby było to możliwe, często projekty przewidują zestawienie ze sobą różnego rodzaju tkanin. Partie z odmiennych materiałów skutkują uzyskaniem lepszych parametrów technicznych całości i poprawiają wygodę użytkowania. Finalnie modele są więc niezwykle komfortowe, nie ograniczają precyzji czynności manualnych i nie uciskają ani nie obcierają. Zaletą w XXI wieku bardzo istotną jest również dodatkowa funkcjonalność niektórych propozycji umożliwiająca obsługiwanie ekranów dotykowych. Jeśli projektant o tym pomyślał, na paliczkach wykorzystał specjalny materiał ułatwiający korzystanie na przykład z dotykowego tabletu czy telefonu.

Ciepłe rękawiczki biegowe męskie

Bieganie może wydawać się sportem, do którego uprawiania nie trzeba mieć specjalistycznego sprzętu i akcesoriów. W istocie, do wygodnego stawiania dynamicznych kroków wystarczy strój składający się zaledwie z kilku elementów Jeśli jednak chcesz zwiększyć efektywność swoich działań rękawiczki biegowe męskie powinny stać się jego częścią. Szczególnie w trakcie treningu w niskich temperaturach dobrze jest zadbać o właściwą ochronę rąk. Ich ogrzanie jest tak samo ważne jak zadbanie o utrzymacie ciepła przy głowie czy szyi. Modele dedykowane do noszenia w dni chłodniejsze i w zimnych warunkach posiadają wypełnienie doskonale regulujące temperaturę przy ciele. Ponieważ niepogodna aura często idzie w parze z deszczową pogodą, niektóre warianty szyje się z materiałów wodoodpornych, które łatwo nie przemakają.

Dobrze dopasowane rękawiczki biegowe męskie będą doskonałym uzupełnieniem sportowego stroju

Miękkie rękawiczki biegowe męskie, żeby dobrze przylegały do dłoni i były komfortowe w noszeniu, muszą też cechować się elastycznością. Zupełnie sztywne konstrukcje byłyby po prostu niewygodne i nie umożliwiałyby wykonywania bardziej precyzyjnych czynności manualnych. Taki rezultat daje wykorzystanie na przykład domieszek stretchowych materiałów czy specjalnych konstrukcji. Jedną z nich jest na przykład 4-way stretch, która umożliwia rozciąganie się materiału w czterech kierunkach. Po założeniu rękawiczki leżą więc idealnie. Żaden ruch nie zostaje ograniczony, a użytkownik może bez przeszkód poruszać dłońmi, bo materiał poddaje się rozciąganiu. Regulacja dopasowania do nadgarstków przeważnie nie wymaga zmiany długości pasków i wykorzystywania klamer. Zamiast nich pojawiają się na przykład elastyczne wstawki. Modele więc samoczynnie, niemal natychmiast dopasowują się do dłoni i bardzo dobrze chronią je przed niepożądanym działaniem czynników zewnętrznych.

Markowe rękawiczki biegowe męskie w sklepie 8a.pl

Propozycje znanych marek takich jak Black Diamond czy Salomon w atrakcyjnych cenach znajdziesz w ofercie sklepu internetowego 8a.pl. Z szerokiego asortymentu łatwo wybierzesz zarówno rękawiczki biegowe męskie, jak i koszulki, spodnie dla biegaczy czy akcesoria do biegania. Wysoka jakość i bardzo dobre parametry techniczne produktów powodują, że nawet profesjonaliści i bardziej wybredni miłośnicy outdoorowych działań znajdą coś dla siebie. Wszystkie akcesoria, obuwie, sprzęt czy odzież zamówisz wygodnie bez wychodzenia z domu, a przesyłka zostaje wysłana maksymalnie w 24 h.

Sprawdź również inne modele rękawiczek męskich:

Rękawiczki męskie Łapawice męskie Rękawice 5-palczaste męskie Rękawice GORE-TEX męskie Rękawiczki bez palców męskie
Rękawiczki do smartfona męskie Rękawiczki softshell męskie Rękawiczki polarowe męskie Rękawice narciarskie męskie Rękawice skiturowe męskie

Rękawiczki biegowe męskie – popularne marki:

Rękawiczki biegowe męskie Black Diamond Rękawiczki biegowe męskie Columbia Rękawiczki biegowe męskie Dynafit Rękawiczki biegowe męskie Extremities Rękawiczki biegowe męskie Kanfor
Rękawiczki biegowe męskie Rab Rękawiczki biegowe męskie Salewa Rękawiczki biegowe męskie Salomon Rękawiczki biegowe męskie The North Face